Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Duminică s-au disputat meciurile etapei a XII-a din Liga 5, Luceafărul Decebal devenind noul lider al clasamentului după succesul, 5-4 cu Platanul Marna.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică s-au desfășurat ultimele meciuri din acest an din Seria B a ligii a IV-a, iar la finalul turului echipa Real Andrid este campioana de toamnă a seriei. Jucătorii din Andrid au încheiat acest tur de campionat cu 9 victorii, două remize și o înfrângere și au cel mai bun atac din acest sezon: 42 goluri marcate.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică s-au desfășurat meciurile etapei a XII-a, penultima din acest an a Seriei A din Liga 4. A fost o etapă în care s-au marcat 42 de goluri, oaspeții câștigând cinci dintre cele șapte meciuri jucate, Someșul Oar și Sportul Botiz fiind singurele echipe care și-au câștigat meciurile de pe teren propriu.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă s-au jucat primele trei meciuri din cadrul etapei a IX-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, un meci fiind câștigat de gazde, unul de oaspeți, iar derby-ul etapei dintre CSM Victoria Carei și Crasna Moftinu Mic s-a încheiat cu o remiză albă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Duminică s-au disputat meciurile etapei a VIII-a din Liga 5.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi s-au jucat meciurile etapei a IX-a din Liga 4 - Seria B, etapă în care liderul clasamentului, Real Andrid a înregistrat a opta victorie consecutivă, 2-1 în deplasare la Recolta Sanislău, după ce au fost conduși la pauză cu 1-0.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a VIII-a din Liga 4 - Seria A, o etapă plină de surprize, ocupantele primelor două locuri au fost învinse, iar Viitorul Vetiș a urcat pe locul doi după cea mai categorică victorie a etapei.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă s-au disputat primele două meciuri din cadrul etapei a VIII-a a ligii de elită din fotbalul județean sătmărean, ambele fiind câștigate de echipele gazdă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Unirea Păulești rămâne liderul Seriei A din Liga 4 și după etapa din acest weekend în care a reușit să câștige cu scorul de 3-1 derby-ul cu Sportul Botiz.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă și duminică s-au jucat meciurile etapeia a VII-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, o etapă cu goluri puține și multe rezultate de egalitate, gazele reușind să câștige un singur meci, oaspeții la fel, iar celelate trei jocuri s-au încheiat nedecise.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 10 9 1 0 28 6 15 13 28
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 12 8 0 4 43 17 12 12 24
4 Energia Negreşti 10 7 1 2 24 13 15 7 22
5 CSM Victoria Carei 11 5 2 4 19 15 16 1 17
6 Recolta Dorolţ 11 4 4 3 23 16 6 10 16
7 Turul Micula 11 4 3 4 34 18 7 8 15
8 Voinţa Babţa 11 3 2 6 22 22 4 7 11
9 FC Certeze 11 1 2 8 12 48 4 1 5
10 Voinţa Doba 10 1 1 8 15 40 4 0 4
11 Dari Lipău 11 0 1 10 10 47 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 16 37
2 Dacia Medieşu Aurit 16 31
3 AS Livada 15 30
4 Someşul Oar 15 29
5 Viitorul Vetiş 15 25
6 Speranța Halmeu 16 24
7 Sportul Botiz 15 23
8 Șoimii Mădăras 13 21
9 Victoria Apa 16 21
10 Viile Satu Mare 15 19
11 Venus Dumbrava 16 14
12 Voinţa Lazuri 16 12
13 Someşul Odoreu 15 12
14 Atletic Craidorolț 15 9
Team
Played Points
1 Real Andrid 15 35
2 Viitorul Lucaceni 16 31
3 Fortuna Căpleni 15 30
4 Victoria Tiream 16 26
5 Unirea Pişcolt 16 24
6 Frohlich Foieni 16 22
7 Recolta Sanislău 16 21
8 Schamagosch Ciumeşti 16 21
9 AS Căpleni 15 20
10 Schwaben Kalmandi Cămin 15 19
11 Olimpia Domăneşti 16 18
12 Stăruinţa Berveni 16 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Cetate Ardud 15 38
2 Luceafărul Decebal 14 37
3 Speranța Bogdand 14 24
4 Prietenia Crucişor 15 23
5 Platanul Marna 15 22
6 Kneho Urziceni 13 21
7 Olimpia Căuaş 15 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Ugocea Porumbeşti 13 17
11 Gloria Moftinu Mare 13 17
12 Egri Sasok Agriş 15 17
13 Unirea Bercu 15 13
14 Recolta Turulung 14 11
15 Dacia Supur 14 9