Handbal

Junioare 3 | Handbalistele de la LPS Satu Mare și-au aflat adversarele de la Turneul Final - Speranță

Junioare 3 | Handbalistele de la LPS Sat…

Mai 18, 2022 / Handbal

Miercuri, 18 mai, la sediul Federației Române de Handbal a avut loc tragerea la sorți pentru stabilirea grupelor Turneului Final - Speranță ale campionatului junioarelor III.

Read more
Fernando Valentin
spalatorie art cafe

Baschet

Baschet | Sepsi SIC Sfântu Gheorghe a câștigat al șaselea titlu de campioană naţională la baschet feminin 

Baschet | Sepsi SIC Sfântu Gheorghe…

Apr 30, 2022 / Baschet

Echipa de baschet femininin Sepsi SIC Sfântu Gheorghe a cucerit în această seară al șaselea titlu de campioană naţională la baschet feminin.

Scrimă

Scrimă | Sătmăreanul Benjamin Bodo, campion naţional la floretă!

Scrimă | Sătmăreanul Benjamin Bodo…

Mai 22, 2022 / Scrimă

Sătmăreanul Benjamin Bodo, care în prezent trage pentru CSU Poli Timișoara, a cucerit titlul național al seniorilor la floretă masculin după ce...

Rugby

Rugby | CSM Știința Baia Mare întâlnește SCM Timișoara în finala Cupei României

Rugby | CSM Știința Baia Mare întâl…

Apr 01, 2022 / Rugby

Finala Cupei României dintre CSM Știința Baia Mare și SCM-USAMVB Timișoara va avea loc sâmbătă, 2 aprilie, ora 12:00, pe Stadionul Național...

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite A
  2. Elite B
  3. Liga 4 A
  4. Liga 4 B
  5. Liga 5
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 14 35
2 Talna Oraşu Nou 14 32
3 Olimpia Satu Mare 1921 14 32
4 Recolta Dorolţ 14 26
5 Unirea Păulești 14 15
6 Ştiinţa Beltiug 14 12
7 Luceafărul Decebal 14 6
8 Turul Micula 14 6
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 38
2 FC Unirea Tăşnad 14 34
3 Viitorul Vetiş 14 33
4 AS Căpleni 14 21
5 Stăruinţa Berveni 14 16
6 Schwaben K. Cămin 14 14
7 Fortuna Căpleni 14 9
8 Recolta Sanislău 14 0
Team
Played Points
1 Vulturii Santău 14 31
2 Someşul Oar 14 30
3 Crasna Moftinu Mic 14 29
4 CSM Victoria Carei II 12 28
5 Real Andrid 14 23
6 Frohlich Foieni 14 21
7 Schamagosch Ciumeşti 13 21
8 Platanul Marna 15 18
9 AS Ghenci 15 16
10 Termala Dindești 15 15
11 Kneho Urziceni 15 9
12 Unirea Pişcolt 13 7
13 Viitorul Lucaceni 14 7
Team
Played Points
1 Sportul Botiz 14 38
2 Voinţa Babţa 14 26
3 Victoria Apa 14 25
4 Dacia Medieşu Aurit 14 24
5 Voinţa Lazuri 12 21
6 Codreana Homoroade 13 21
7 Someşul Odoreu 14 19
8 Voinţa Turţ 13 18
9 Voinţa Doba 14 16
10 Speranța Halmeu 13 13
11 Cetate Ardud 13 6
12 Venus Dumbrava 10 1

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii