smarald tennis club
Liga a IV-a

Liga a IV-a (657)

Joi, 27 iunie, sunt programate meciurile etapei a XXVI-a din liga a patra sătmăreană.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică (22/23 iunie) sunt programate meciurile etapei a XXV-a din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

MIercuri și joi sunt progrmate meciurile etapei a XXIII-a, intermediară, din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică (8/9 iunie) sunt programate meciurile etapei a XXII-a din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică (25/26 mai) sunt programate meciurile etapei a XX-a din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică (18/19 mai) sunt programate meciurile etapei a XIX-a din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Duelul Voințelor din Seria B a ligii a patra sătmărene, disputat vineri seară pe terenul din Lazuri, s-a încheiat cu victoria gazdelor, la finalul unui meci în care s-au marcat 11 goluri, opt dintre ele pe parcursul primei reprize.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă și duminică (11/12 mai) sunt programate meciurile etapei a XVIII-a din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă, la prânz, Stadionul Olimpia ”Daniel Prodan” din municipiul Satu Mare a fost gazda primului meci al zilei din Seria B a ligii a patra sătmărene, echipa a doua a CSM-ului sătmărean primind vizita Daciei Medieşu Aurit.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 20 48
2 Talna Oraşu Nou 20 44
3 Recolta Dorolţ 20 43
4 FC Unirea Tăşnad 20 43
5 Ştiinţa Beltiug 19 37
6 Sportul Botiz 19 34
7 Fortuna Căpleni 19 22
8 Turul Partium 18 18
9 Schwaben K. Cămin 20 13
10 AS Căpleni 19 10
11 Someşul Odoreu 20 0
Team
Played Points
1 Frohlich Foieni 15 36
2 Crasna Moftinu Mic 15 35
3 Someşul Oar 15 34
4 Platanul Marna 14 29
5 Recolta Sanislău 14 28
6 Kneho Urziceni 14 22
7 Stăruinţa Berveni 13 19
8 Real Andrid 15 18
9 Schamagosch Ciumeşti 14 14
10 Voinţa Doba 14 10
11 CSM Victoria Carei II 14 9
12 Viitorul Lucaceni 14 9
13 AS Ghenci 14 5
14 Unirea Pişcolt 1 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare II 12 33
2 Victoria Apa 13 27
3 Voinţa Lazuri 11 20
4 Voinţa Turţ 11 19
5 Recolta Dorolț II 12 16
6 Cetate Ardud 12 14
7 Înfrăţirea Tarna Mare 11 12
8 Dacia Medieşu Aurit 11 12
9 Codreana Homoroade 11 12
10 Sporting Culciu 10 1

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii