Juniori U17/U19 | Sâmbătă, LPS Satu Mare și Academia Partium joacă în 16-imile Cupei României 

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Sâmbătă, 2 decembrie, cele două reprezentante ale județului Satu Mare în Cupa României vor juca meciurile din 16-imile competiției.

Astfel, de la ora 12:00, Academia Partium va juca în deplasare la ACS Gloria Tăuții Măgherăuș, iar de la ora 14:00, pe terenul sintetic al Bazei Sportive Dinamo din municipiul Satu Mare, LPS Satu Mare va primi vizita celor de la FC Bihor Oradea.

 

Cupa României U19 | 16-imiACS Gloria Tăuții Măgherăuș - Academia Partium (12:00)

Arbitru: Balaiban Raul Oliviu (Oradea);

Asistenți: Belenesi Stelian Alex (Oradea) și Urs George (Oradea)

 

Cupa României U17 | 16-imi | LPS Satu Mare - FC Bihor Oradea (14:00)

Arbitru: Necrici Razvan (Chechiş);

Asistenți: Buie Șerban (Baia Mare) și Parge Vlad (Buciumi);

 

Program Cupa României U17 | 16-imi:

Sâmbătă, 2 decembrie:
  • Viitorul Curiţa - Gloria Buzău
  • FC Delta Tulcea - LPS Galaţi
  • Daco-Getica Bucureşti - CS Dinamo București
  • Chindia Târgovişte - FC Player București
  • SCM Râmnicu Vâlcea - CS Mioveni
  • LPS Târgu Jiu - CSS Drobeta Turnu Severin
  • CSC Dumbrăvița - CS Muncitoresc Reșița
  • CS Sporting Cluj - Gloria 2018 Bistrița Năsăud
  • LPS Satu Mare - FC Bihor Oradea (14:00)
  • CSM Slatina - Academia de Fotbal Gică Popescu
Duminică, 3 decembrie:
  • ACS Kinder Constanţa - AFC Dunărea 2005 Călăraşi
  • LPS Suceava - Ceahlăul Piatra Neamţ
  • ACS FC Bacău - LPS Iaşi
  • ACS MX Pro Academy - Fotbal Club Braşov
  • LPS Sebeş - Corvinul 1921 Hunedoara
  • CSC 1599 Şelimbăr - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş

 

 

Program Cupa României U19 | 16-imi:

Sâmbătă, 2 decembrie:
  • ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi
  • CS Mioveni - ACS Unirea Bascov
  • ACS FC Bacău - CS Viitorul Curiţa
  • FC Delta Tulcea - CFR Constanţa
  • ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - CSS Drobeta Turnu Severin
  • ACS Gloria Tăuții Măgherăuș - Academia Partium (12:00)
  • CS Sporting Cluj - FC Bihor Oradea
  • CSS Caransebeş - CSC Ghiroda și Giarmata VII
  • CSS Odorheiu Secuiesc - Fotbal Club Braşov
  • CSS Craiova - CSM Alexandria
Duminică, 3 decembrie:
  • Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Transilvania Bistriţa
  • ACS MX Pro Academy - Gloria Buzău
  • CSC 1599 Şelimbăr - CSM Unirea Alba Iulia
  • Ceahlăul Piatra Neamț - AFC Botoşani
  • CS Dinamo București - AFC Chindia Târgovişte
  • FC Player București - FC Metaloglobus Bucureşti

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 10 24
2 FC Unirea Tăşnad 10 24
3 Ştiinţa Beltiug 10 21
4 Recolta Dorolţ 10 19
5 Talna Oraşu Nou 10 17
6 Sportul Botiz 10 16
7 Turul Partium 10 12
8 Fortuna Căpleni 10 10
9 Schwaben K. Cămin 10 7
10 AS Căpleni 10 7
11 Someşul Odoreu 10 0
Team
Played Points
1 Crasna Moftinu Mic 9 24
2 Recolta Sanislău 10 24
3 Someşul Oar 10 22
4 Platanul Marna 10 22
5 Frohlich Foieni 10 21
6 Kneho Urziceni 10 16
7 Real Andrid 10 15
8 Stăruinţa Berveni 10 15
9 Viitorul Lucaceni 10 10
10 Unirea Pişcolt 9 7
11 Schamagosch Ciumeşti 10 6
12 AS Ghenci 10 5
13 Voinţa Doba 10 5
14 CSM Victoria Carei II 10 4

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii