Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în cele două serii Foto: Sportul Sătmărean

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în cele două serii

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)
Sâmbătă și duminică se dispută meciurile etapei a X-a din Seria A, respectiv etapa a XI-a din Seria B.
Program Liga 4, Seria A, etapa 10:
Sâmbătă, 4 noiembrie, ora 11:30/14:00:
Someşul Oar - Dacia Medieşu Aurit
Arbitri: Bogdan Răzvan, Orha Dan, Pop Emanuel;
Observator: Matei Claudiu;

Duminică, 5 noiembrie, ora 11:30/14:00:
Venus Dumbrava - Atletic Craidorolț
Arbitri: Petruț Sebastian, Raț Sebastian jr., Pop Paul;
Observator: Stoica Viorel;
Unirea Păuleşti - Șoimii Mădăras
Arbitri: Hariș Armin, Sician Mihai, Szucs Nicolas;
Observator: Dumitraș Gheorghe;
Voinţa Lazuri - Viitorul Viile Satu Mare
Arbitri: Roșu Florin, Ilieș Andrei, Borza Vlad;
Observator: Iuhas Ioan;
AS Livada - Speranța Halmeu
Arbitri: Chiorean George, Vass Mark, Szakacs Zsolt;
Observator: Halici Eugen;
Someşul Odoreu - Victoria Apa
Arbitri: Peneghi Șerban, Botoș Roland, Reday Arpad;
Observator: Ziman Cornel;
Sportul Botiz - Viitorul Vetiş
Arbitri: Pop Emanuel, Orha Dan, Bonțidean Daniel;
Observator: Năstruț Liviu;

Poate te interesează Liga 4 Elite | Arbitru FIFA la Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug. Programul și oficialii etapei a X-a
Poate te interesează Liga 5 | Decebal - Ardud, derby-ul etapei. Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a X-a

Program Liga 4, Seria B, etapa 11:
Duminică, 5 noiembrie, ora 11:30/14:00:
Olimpia Domăneşti - Frohlich Foieni
Arbitri: Miclăuș RTăzvan, Popescu Tudor, Estan Alex;
Observator: Turtureanu Ioan;
Viitorul Lucaceni - AS Ghenci
Arbitri: Tăbăcaru Sergiu, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Neichi Ioan;
Schamagosch Ciumeşti - Stăruinţa Berveni
Arbitri: Pop Lucian, Nagy Mate, Griszhaber Bogdan;
Observator: Kegyes Tibor;
AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Sălăgean Norbert;
Observator: Niță Gheorghe;
Recolta Sanislău - Vulturii Santău 2013
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Miklos Marius, Bâle Vlad;
Observator: Borz Ionel;
Victoria Tiream - Fortuna Căpleni
Arbitri: Chiș Florin, Ciceu Marian, Ardelean Vlad;
Observator: Petz Istvan;
Real Andrid - Unirea Pişcolt
Arbitri: Brigadă Sălaj;
Observator: Morar Nicolae;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Media

Ultima modificare Vineri, 03 Noiembrie 2017 10:11

Lasă un comentariu

energy kardio club mai

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 16 12 4 0 43 10 20 20 40
2 Ştiinţa Beltiug 16 12 1 3 42 25 19 18 37
3 Talna Oraşu Nou 16 11 1 4 51 19 18 16 34
4 Energia Negreşti 15 10 3 2 33 16 21 12 33
5 CSM Victoria Carei 17 10 2 5 39 19 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 17 6 5 6 34 25 13 10 23
7 Turul Micula 16 6 4 6 44 29 14 8 22
8 Voinţa Babţa 16 5 2 9 35 39 7 10 17
9 Voinţa Doba 15 2 1 12 23 53 4 3 7
10 FC Certeze 16 1 2 13 15 72 4 1 5
11 Dari Lipău 16 0 1 15 10 62 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 21 52
2 Someşul Oar 19 44
3 Dacia Medieşu Aurit 21 40
4 AS Livada 19 33
5 Viitorul Vetiş 19 31
6 Speranța Halmeu 21 31
7 Șoimii Mădăras 19 25
8 Victoria Apa 20 24
9 Sportul Botiz 20 24
10 Atletic Craidorolț 20 22
11 Voinţa Lazuri 21 22
12 Viile Satu Mare 20 19
13 Venus Dumbrava 20 18
14 Someşul Odoreu 20 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 20 45
2 Viitorul Lucaceni 21 44
3 Fortuna Căpleni 19 34
4 AS Căpleni 20 33
5 Schamagosch Ciumeşti 21 32
6 Unirea Pişcolt 21 32
7 Frohlich Foieni 21 32
8 Victoria Tiream 21 30
9 Schwaben Kalmandi Cămin 20 27
10 Recolta Sanislău 21 22
11 Stăruinţa Berveni 21 21
12 Olimpia Domăneşti 21 20
13 Vulturii Santău 2013 17 17
14 AS Ghenci 20 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 18 49
2 Cetate Ardud 19 45
3 Platanul Marna 20 31
4 Kneho Urziceni 17 31
5 Recolta Dorolț II - Dara 19 29
6 Olimpia Căuaş 19 27
7 Prietenia Crucişor 19 26
8 Codreana Homoroade 15 25
9 Speranța Bogdand 18 24
10 Unirea Bercu 20 23
11 Ugocea Porumbeşti 16 20
12 Gloria Moftinu Mare 18 19
13 Egri Sasok Agriş 17 17
14 Recolta Turulung 18 15
15 Dacia Supur 19 9