Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 16 12 4 0 43 10 20 20 40
2 Ştiinţa Beltiug 16 12 1 3 42 25 19 18 37
3 Talna Oraşu Nou 16 11 1 4 51 19 18 16 34
4 Energia Negreşti 15 10 3 2 33 16 21 12 33
5 CSM Victoria Carei 17 10 2 5 39 19 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 17 6 5 6 34 25 13 10 23
7 Turul Micula 16 6 4 6 44 29 14 8 22
8 Voinţa Babţa 16 5 2 9 35 39 7 10 17
9 Voinţa Doba 15 2 1 12 23 53 4 3 7
10 FC Certeze 16 1 2 13 15 72 4 1 5
11 Dari Lipău 16 0 1 15 10 62 0 1 1
Liga 4 Elite | Arbitru FIFA la Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug. Programul și oficialii etapei a X-a Foto: Sportul Sătmărean

Liga 4 Elite | Arbitru FIFA la Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug. Programul și oficialii etapei a X-a

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)
Duminică sunt programate meciurile etapei a X-a, penultima a turului din liga de elită a fotbalului județean sătmărean.
Program Liga 4 Elite, etapa 10:
Duminică, 5 noiembrie, ora 11:30/14:00:
Voinţa Babţa - Energia Negreşti
Arbitri: Neichi Sergiu, Girați Cristian, Matei Claudiu;
Observator: Gherasim Alexandru;
FC Certeze - ACS Voinţa Doba
Arbitri: Bathory Ștefan, Nagy Szabolcs, Lukacs Levente;
Observator: Csh Sandor;
Dari Lipău - Recolta Dorolţ (teren Dorolț)
Arbitri: Tincu Bogdan, Boroș Alex, Zsigrai Cătălin;
Observator: Pataki Zoltan;
Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug
Arbitri: Șovre Octavian, Pascu Daniel, Thomas Junker;
Observator: Iosif Vigu;
Turul Micula - Crasna Moftinu Mic
Arbitri: Bârjac Gabriel + asistenți din Sălaj;
Observator: Por Constantin
CSM Victoria Carei stă.

Citește și Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend în cele două serii
Citește și Liga 5 | Decebal - Ardud, derby-ul etapei. Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a X-a


Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 03 Noiembrie 2017 10:08

Lasă un comentariu

energy kardio club mai

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 16 12 4 0 43 10 20 20 40
2 Ştiinţa Beltiug 16 12 1 3 42 25 19 18 37
3 Talna Oraşu Nou 16 11 1 4 51 19 18 16 34
4 Energia Negreşti 15 10 3 2 33 16 21 12 33
5 CSM Victoria Carei 17 10 2 5 39 19 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 17 6 5 6 34 25 13 10 23
7 Turul Micula 16 6 4 6 44 29 14 8 22
8 Voinţa Babţa 16 5 2 9 35 39 7 10 17
9 Voinţa Doba 15 2 1 12 23 53 4 3 7
10 FC Certeze 16 1 2 13 15 72 4 1 5
11 Dari Lipău 16 0 1 15 10 62 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 21 52
2 Someşul Oar 19 44
3 Dacia Medieşu Aurit 21 40
4 AS Livada 19 33
5 Viitorul Vetiş 19 31
6 Speranța Halmeu 21 31
7 Șoimii Mădăras 19 25
8 Victoria Apa 20 24
9 Sportul Botiz 20 24
10 Atletic Craidorolț 20 22
11 Voinţa Lazuri 21 22
12 Viile Satu Mare 20 19
13 Venus Dumbrava 20 18
14 Someşul Odoreu 20 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 20 45
2 Viitorul Lucaceni 21 44
3 Fortuna Căpleni 19 34
4 AS Căpleni 20 33
5 Schamagosch Ciumeşti 21 32
6 Unirea Pişcolt 21 32
7 Frohlich Foieni 21 32
8 Victoria Tiream 21 30
9 Schwaben Kalmandi Cămin 20 27
10 Recolta Sanislău 21 22
11 Stăruinţa Berveni 21 21
12 Olimpia Domăneşti 21 20
13 Vulturii Santău 2013 17 17
14 AS Ghenci 20 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 18 49
2 Cetate Ardud 19 45
3 Platanul Marna 20 31
4 Kneho Urziceni 17 31
5 Recolta Dorolț II - Dara 19 29
6 Olimpia Căuaş 19 27
7 Prietenia Crucişor 19 26
8 Codreana Homoroade 15 25
9 Speranța Bogdand 18 24
10 Unirea Bercu 20 23
11 Ugocea Porumbeşti 16 20
12 Gloria Moftinu Mare 18 19
13 Egri Sasok Agriş 17 17
14 Recolta Turulung 18 15
15 Dacia Supur 19 9