Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Ieri, în cadrul ședinței Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare, s-au discutat evenimentele disciplinare de la meciurile din weekend-ul trecut, fiind suspendați patru jucători, iar la trei meciuri Comisia a întors rezultatul înregistrat de pe teren.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ieri, în cadrul ședinței Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare, s-au discutat evenimentele disciplinare de la meciurile din weekend-ul trecut și a avut loc ”audierea părţilor şi a oficialilor” implicați în evenimentele de la jocul dintre Unirea Păuleşti și Șoimii Mădăras (05.11.2017).

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Meciul jucat duminică, în cadrul etapei a XV-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, pe terenul din Orașu Nou între Talna și CSM Victoria Carei s-a încheiat la egalitate, 1-1, însă brigada de arbitri din Sălaj care a condus acest meci a avut probleme cu suporterii prezenți la meci, atât pe parcursul meciului, cât și după fluierul de final.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, la sediul AJF Satu Mare, a avut loc ședința Comitetului Executiv în care au fost numiți președinții comisiilor din cadrul AJF Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, la sediul AJF Satu Mare, a avut loc ședința Comitetului Executiv în care au fost aprobate datele de începere a campionatelor județene sătmărene.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Întrunită in ședință la data de 08.11.2016, Comisia de disciplină din cadrul Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare a hotărât ”omologarea rezultatului 3-0 în favoarea echipei Unirea 08 Tășnad”, după ce la meciul din etapa a IX-a a ligii de elită (sâmbătă, 05 noiembrie), echipa Recolta Dorolț II nu s-a prezentat la meci.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Întrunită in ședință la data de 25.10.2016, Comisia de disciplină din cadrul  Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare a hotărât

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
În cadrul ședinței de aseară a Comisiei de disciplină din cadrul Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare s-au discutat multe evenimente având în vedere că au trecut doar trei etape din noul sezon.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Întrunit în ședință la data de 17 iunie 2016, Comitetul executiv al AJF Satu Mare a hotărât următoarele:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Ieri, în cadrul ședinței Comisiei de disciplină a Asociaţiei Judeţene de Fotbal Satu Mare s-a hotărât

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 17 40
2 Dacia Medieşu Aurit 17 34
3 AS Livada 16 33
4 Someşul Oar 16 32
5 Viitorul Vetiş 16 25
6 Speranța Halmeu 17 24
7 Sportul Botiz 16 23
8 Șoimii Mădăras 14 21
9 Victoria Apa 17 21
10 Viile Satu Mare 16 19
11 Venus Dumbrava 17 17
12 Voinţa Lazuri 17 15
13 Atletic Craidorolț 16 12
14 Someşul Odoreu 16 12
Team
Played Points
1 Real Andrid 16 36
2 Viitorul Lucaceni 17 32
3 Fortuna Căpleni 16 31
4 Unirea Pişcolt 17 27
5 Victoria Tiream 17 26
6 Frohlich Foieni 17 25
7 AS Căpleni 16 23
8 Schamagosch Ciumeşti 17 22
9 Recolta Sanislău 17 21
10 Schwaben Kalmandi Cămin 16 20
11 Olimpia Domăneşti 17 19
12 Stăruinţa Berveni 17 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 15 40
2 Cetate Ardud 16 38
3 Speranța Bogdand 15 27
4 Platanul Marna 16 25
5 Kneho Urziceni 14 24
6 Prietenia Crucişor 16 23
7 Olimpia Căuaş 16 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Gloria Moftinu Mare 14 18
11 Ugocea Porumbeşti 13 17
12 Egri Sasok Agriş 16 17
13 Unirea Bercu 16 16
14 Recolta Turulung 15 12
15 Dacia Supur 15 9