Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Programul turului Ligii a IV-a Elite, sezon 2017/2018

Evaluaţi acest articol
(9 voturi)
Asociația Județean de Fotbal Satu Mare a stabilit astăzi programul meciurilor din turul Ligii a IV Elite.
Astfel, prima etapă din liga de elită a fotbalului județean sătmărean va începe în weekend-ul 26/27 august, iar ultima etapă se va disputa în 4/5 noiembrie.

Etapa 1 (26-27 august):
Voința Babța – Luceafărul Decebal
FC Certeze – Talna Orașu Nou
ACS Voința Doba – Energia Negrești
Dari Lipău – Turul Micula
Crasna Moftinu Mic – Recolta Dorolț
Știința Beltiug – CSM Carei

Etapa 2 (2-3 septembrie):
CSM Carei – Dari Lipău
Energia Negrești – Crasna Moftinu Mic
Talna Orașu Nou – Voința Babța
Recolta Dorolț – Știința Beltiug
Turul Micula – FC Certeze
Luceafărul Decebal – ACS Voința Doba

Etapa 3 (9-10 septembrie):
Știința Beltiug – Luceafărul Decebal
Voința Babța – Turul Micula
Energia Negrești – CSM Carei
ACS Voința Doba – Dari Lipău
Talna Orașu Nou – Recolta Dorolț
FC Certeze – Crasna Moftinu Mic

Etapa 4 (16-17 septembrie):
Dari Lipău – Talna Orașu Nou
Crasna Moftinu Mic – Știința Beltiug
FC Certeze – Recolta Dorolț
Voința Babța – CSM Carei
ACS Voința Doba – Turul Micula
Luceafărul Decebal – Energia Negrești

Etapa 5 (23-24 septembrie):
Crasna Moftinu Mic – Luceafărul Decebal
CSM Carei – ACS Voința Doba
Dari Lipău – Energia Negrești
Știința Beltiug – FC Certeze
Recolta Dorolț – Voința Babța
Turul Micula – Talna Orașu Nou

Etapa 6 (30 septembrie – 1 octombrie):
Energia Negrești – Turul Micula
Luceafărul Decebal – Dari Lipău
Talna Orașu Nou – Crasna Moftinu Mic
ACS Voința Doba – Recolta Dorolț
FC Certeze – CSM Carei
Voința Babța – Știința Beltiug

Etapa 7 (7-8 octombrie):
Voința Babța – FC Certeze
Turul Micula – CSM Carei
Recolta Dorolț – Energia Negrești
Dari Lipău – Știința Beltiug
Crasna Moftinu Mic – ACS Voința Doba
Luceafărul Decebal – Talna Orașu Nou

Etapa 8 (14-15 octombrie):
CSM Carei – Recolta Dorolț
FC Certeze – Dari Lipău
Turul Micula – Luceafărul Decebal
Talna Orașu Nou – ACS Voința Doba
Știința Beltiug – Energia Negrești
Crasna Moftinu Mic – Voința Babța

Etapa 9 (21-22 octombrie):
ACS Voința Doba – Știința Beltiug
Energia Negrești – Talna Orașu Nou
CSM Carei – Crasna Moftinu Mic
Dari Lipău – Voința Babța
Recolta Dorolț – Turul Micula
Luceafărul Decebal – FC Certeze

Etapa 10 (28-29 octombrie):
Voința Babța – Energia Negrești
FC Certeze – ACS Voința Doba
Dari Lipău – Recolta Dorolț
Luceafărul Decebal – CSM Carei
Talna Orașu Nou – Știința Beltiug
Turul Micula – Crasna Moftinu Mic

Etapa 11 (4-5 noiembrie):
Recolta Dorolț – Luceafărul Decebal
Știința Beltiug – Turul Micula
ACS Voința Doba – Voința Babța
Energia Negrești – FC Certeze
Crasna Moftinu Mic – Dari Lipău
CSM Carei – Talna Orașu Nou

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 11 August 2017 14:36

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii