Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1

Programul turului Ligii a IV-a Elite, sezon 2017/2018

Evaluaţi acest articol
(8 voturi)
Asociația Județean de Fotbal Satu Mare a stabilit astăzi programul meciurilor din turul Ligii a IV Elite.
Astfel, prima etapă din liga de elită a fotbalului județean sătmărean va începe în weekend-ul 26/27 august, iar ultima etapă se va disputa în 4/5 noiembrie.

Etapa 1 (26-27 august):
Voința Babța – Luceafărul Decebal
FC Certeze – Talna Orașu Nou
ACS Voința Doba – Energia Negrești
Dari Lipău – Turul Micula
Crasna Moftinu Mic – Recolta Dorolț
Știința Beltiug – CSM Carei

Etapa 2 (2-3 septembrie):
CSM Carei – Dari Lipău
Energia Negrești – Crasna Moftinu Mic
Talna Orașu Nou – Voința Babța
Recolta Dorolț – Știința Beltiug
Turul Micula – FC Certeze
Luceafărul Decebal – ACS Voința Doba

Etapa 3 (9-10 septembrie):
Știința Beltiug – Luceafărul Decebal
Voința Babța – Turul Micula
Energia Negrești – CSM Carei
ACS Voința Doba – Dari Lipău
Talna Orașu Nou – Recolta Dorolț
FC Certeze – Crasna Moftinu Mic

Etapa 4 (16-17 septembrie):
Dari Lipău – Talna Orașu Nou
Crasna Moftinu Mic – Știința Beltiug
FC Certeze – Recolta Dorolț
Voința Babța – CSM Carei
ACS Voința Doba – Turul Micula
Luceafărul Decebal – Energia Negrești

Etapa 5 (23-24 septembrie):
Crasna Moftinu Mic – Luceafărul Decebal
CSM Carei – ACS Voința Doba
Dari Lipău – Energia Negrești
Știința Beltiug – FC Certeze
Recolta Dorolț – Voința Babța
Turul Micula – Talna Orașu Nou

Etapa 6 (30 septembrie – 1 octombrie):
Energia Negrești – Turul Micula
Luceafărul Decebal – Dari Lipău
Talna Orașu Nou – Crasna Moftinu Mic
ACS Voința Doba – Recolta Dorolț
FC Certeze – CSM Carei
Voința Babța – Știința Beltiug

Etapa 7 (7-8 octombrie):
Voința Babța – FC Certeze
Turul Micula – CSM Carei
Recolta Dorolț – Energia Negrești
Dari Lipău – Știința Beltiug
Crasna Moftinu Mic – ACS Voința Doba
Luceafărul Decebal – Talna Orașu Nou

Etapa 8 (14-15 octombrie):
CSM Carei – Recolta Dorolț
FC Certeze – Dari Lipău
Turul Micula – Luceafărul Decebal
Talna Orașu Nou – ACS Voința Doba
Știința Beltiug – Energia Negrești
Crasna Moftinu Mic – Voința Babța

Etapa 9 (21-22 octombrie):
ACS Voința Doba – Știința Beltiug
Energia Negrești – Talna Orașu Nou
CSM Carei – Crasna Moftinu Mic
Dari Lipău – Voința Babța
Recolta Dorolț – Turul Micula
Luceafărul Decebal – FC Certeze

Etapa 10 (28-29 octombrie):
Voința Babța – Energia Negrești
FC Certeze – ACS Voința Doba
Dari Lipău – Recolta Dorolț
Luceafărul Decebal – CSM Carei
Talna Orașu Nou – Știința Beltiug
Turul Micula – Crasna Moftinu Mic

Etapa 11 (4-5 noiembrie):
Recolta Dorolț – Luceafărul Decebal
Știința Beltiug – Turul Micula
ACS Voința Doba – Voința Babța
Energia Negrești – FC Certeze
Crasna Moftinu Mic – Dari Lipău
CSM Carei – Talna Orașu Nou

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 11 August 2017 14:36

Lasă un comentariu

energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 17 40
2 Dacia Medieşu Aurit 17 34
3 AS Livada 16 33
4 Someşul Oar 16 32
5 Viitorul Vetiş 16 25
6 Speranța Halmeu 17 24
7 Sportul Botiz 16 23
8 Șoimii Mădăras 14 21
9 Victoria Apa 17 21
10 Viile Satu Mare 16 19
11 Venus Dumbrava 17 17
12 Voinţa Lazuri 17 15
13 Atletic Craidorolț 16 12
14 Someşul Odoreu 16 12
Team
Played Points
1 Real Andrid 16 36
2 Viitorul Lucaceni 17 32
3 Fortuna Căpleni 16 31
4 Unirea Pişcolt 17 27
5 Victoria Tiream 17 26
6 Frohlich Foieni 17 25
7 AS Căpleni 16 23
8 Schamagosch Ciumeşti 17 22
9 Recolta Sanislău 17 21
10 Schwaben Kalmandi Cămin 16 20
11 Olimpia Domăneşti 17 19
12 Stăruinţa Berveni 17 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 15 40
2 Cetate Ardud 16 38
3 Speranța Bogdand 15 27
4 Platanul Marna 16 25
5 Kneho Urziceni 14 24
6 Prietenia Crucişor 16 23
7 Olimpia Căuaş 16 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Gloria Moftinu Mare 14 18
11 Ugocea Porumbeşti 13 17
12 Egri Sasok Agriş 16 17
13 Unirea Bercu 16 16
14 Recolta Turulung 15 12
15 Dacia Supur 15 9