banner energy kardio club

Luni și marți, în sala de sport a Școlii Gimnaziale „Bălcescu-Petőfi” Satu Mare s-au disputat fazele județene ale Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar la volei fete și băieți. 

Joi, Sala de Sport a Liceului ”Ioniță G. Andron” Negrești Oaș a fost gazda etapei județene a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar la minihandbal mixt (fete+băieți).

Vineri și sâmbătă, Sala LPS ”Ecaterina Both” din municipiul Satu Mare a fost gazda primei ediții a „Cupei Rákóczi” la handbal feminin. La competiția internațională au participat opt echipe din România și Ungaria, alcătuite din sportive U11 (născute în anii2013/2014). 

Sâmbătă, Sala LPS ”Ecaterina Both” din Satu Mare va fi gazda primei ediții a turneului internațional de fotbal ”Cupa de iarnă Rakoczi”.

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii