Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a XV-a

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

Duminică sunt programate meciurile etapei a XV-a din liga a cincea sătmăreană.

Program Liga 5 | Etapa 15:

Duminică, 15 mai:

Recolta Dorolţ II Dara - Gloria Moftinu Mare (14:00)

Arbitru: Simon Elek;

Asistenți: Matei Claudiu și Trella Zoran;

Observator: Swarcz Oscar;

Înfrăţirea Tarna Mare - Viitorul Viile Satu Mare (15:00)

Arbitru: Bauer Iosif;

Asistenți: Bauer Adalbert și Rentea Florin;

Observator: Şuta Nicolae;

Olimpia Căuaş - Luceafărul Decebal II (15:00)

Arbitru: Sălăgean Norbert;

Asistenți: Popa Ionel și Chiorean George;

Observator: Rozs Zoltan;

Unirea Bercu - Dacia Supur (17:00)

Arbitru: Simon Elek;

Asistenți: Marcel Sician și Trella Zoran;

Observator: Chioreanu Radu;

Ugocea Porumbeşti - Termala Dindeşti II (18:00)

Arbitru: Bauer Iosif;

Asistenți: Bauer Adalbert și Rentea Florin;

Observator: Kegyes Adalbert;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite A
  2. Elite B
  3. Liga 4 A
  4. Liga 4 B
  5. Liga 5
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 14 35
2 Talna Oraşu Nou 14 32
3 Olimpia Satu Mare 1921 14 32
4 Recolta Dorolţ 14 26
5 Unirea Păulești 14 15
6 Ştiinţa Beltiug 14 12
7 Luceafărul Decebal 14 6
8 Turul Micula 14 6
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 38
2 FC Unirea Tăşnad 14 34
3 Viitorul Vetiş 14 33
4 AS Căpleni 14 21
5 Stăruinţa Berveni 14 16
6 Schwaben K. Cămin 14 14
7 Fortuna Căpleni 14 9
8 Recolta Sanislău 14 0
Team
Played Points
1 Vulturii Santău 14 31
2 Someşul Oar 14 30
3 Crasna Moftinu Mic 14 29
4 CSM Victoria Carei II 12 28
5 Real Andrid 14 23
6 Frohlich Foieni 14 21
7 Schamagosch Ciumeşti 13 21
8 Platanul Marna 15 18
9 AS Ghenci 15 16
10 Termala Dindești 15 15
11 Kneho Urziceni 15 9
12 Unirea Pişcolt 13 7
13 Viitorul Lucaceni 14 7
Team
Played Points
1 Sportul Botiz 14 38
2 Voinţa Babţa 14 26
3 Victoria Apa 14 25
4 Dacia Medieşu Aurit 14 24
5 Voinţa Lazuri 12 21
6 Codreana Homoroade 13 21
7 Someşul Odoreu 14 19
8 Voinţa Turţ 13 18
9 Voinţa Doba 14 16
10 Speranța Halmeu 13 13
11 Cetate Ardud 13 6
12 Venus Dumbrava 10 1

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii