Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a zecea Foto: Marius Ciprian Clemeniuc

Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a zecea

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

Duminică sunt programate meciurile etapei a zecea în cele două serii ale ligii a cincea sătmărene. 

Program Liga 5, Seria A, etapa 10:

Duminică, 3 noiembrie:

Olimpia Căuaş – Platanul Marna (ora 10:30)

Arbitri: Petruţ Sebastian, Peter Alin, Peter Iulian;

Observator: Rozs Zoltan/Mândrean Remus;

Kneho Urziceni – Vulturii Santău (ora 13:00)

Arbitri: Peter Alin, Peter Iulian, Petruţ Sebastian;

Observator: Pintea Mircea;

Termala Dindeşti – Olimpia Domăneşti (ora 15:00)

Arbitri: Bogdan Răzvan, Estan Alex, Bonţidean Daniel;

Observator: Halici Eugen;

Dacia Supur – Gloria Moftinu Mare (amânat)

 

Program Liga 5, Seria B, etapa 10:

Duminică, 3 noiembrie, :

Unirea Bercu – Ugocea Porumbeşti (ora 14:00)

Arbitri: Chiorean George, Miron Ciprian, Szakacs Zsolt;

Observator: Dorca Marcel;

Egri Sasok Agriş – Prietenia Crucişor (ora 14:00)

Arbitri: Pop Lucian, Dumitraş Gheorghe, Szabo Andrei;

Observator: Gherasim Alexandru;

Viitorul Viile SM – Recolta Dorolț II (Dara) (ora 14:00)

Arbitri: Ciocoi Marian, Sas Bogdan, Lakatos Gabor;

Observator: Racolța Vasile;

AS CS Diferit – Codreana Homoroade (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 33
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 12 31
3 Energia Negreşti 12 28
4 Turul Micula 12 26
5 Speranța Halmeu 12 19
6 Dacia Medieşu Aurit 11 18
7 Voinţa Turţ 12 16
8 Victoria Apa 12 16
9 Voinţa Lazuri 12 8
10 Sportul Botiz 12 8
11 AS Livada 12 4
12 Venus Dumbrava 11 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 11 33
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 11 27
4 FC Unirea Tăşnad 11 20
5 Voinţa Doba 11 16
6 Someşul Oar 11 14
7 Luceafărul Decebal 11 12
8 Ştiinţa Beltiug 11 8
9 Cetate Ardud 11 8
10 Voinţa Babţa 11 5
11 Viitorul Vetiş 11 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 16 46
2 CSM Satu Mare 13 37
3 AS Căpleni 16 37
4 Stăruinţa Berveni 16 30
5 Recolta Sanislău 16 27
6 Fortuna Căpleni 16 24
7 Viitorul Lucaceni 16 20
8 Schwaben Kalmandi Cămin 15 20
9 Frohlich Foieni 14 16
10 Schamagosch Ciumeşti 15 14
11 Victoria Tiream 15 13
12 Real Andrid 15 12
13 AS Ghenci 15 7
14 Unirea Pişcolt 16 5

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii