Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a opta

Evaluaţi acest articol
(4 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a opta, prima a returului, în cele două serii ale ligii a cincea sătmărene. 

Program Liga 5, Seria A, etapa 8:

Sâmbătă, 19 octombrie:

Vulturii Santău - Gloria Moftinu Mare (ora 16:00)

Arbitri: Rebegea Ciprian, Sician Mihai, Petruţ Sebastian;

Observator: Iuhas Ioan;

Kneho Urziceni - Olimpia Domăneşti (ora 16:30)

Arbitri: Matei Claudiu, Estan Alex, Bonţidean Daniel;

Observator: Juhasz Tibor;

Duminică, 20 octombrie:

Termala Dindeşti - Platanul Marna (ora 15:30)

Arbitri: Chiorean George, Turoczi Sergiu, Szakacs Zsolt;

Observator: Papp Ioan;

Dacia Supur - Olimpia Căuaş (amânat)

 

Program Liga 5, Seria B, etapa 8:

Sâmbătă, 19 octombrie:

AS CS Diferit - Viitorul Viile Satu Mare (ora 16:00)

Arbitri: Por Constantin, Stoenciu David, Lakatos Tibor;

Observator: Lizac Paul;

Duminică, 20 octombrie:

Egri Sasok Agriş - Ugocea Porumbeşti (ora 13:30:)

Arbitri: Dumitraş Gheorghe, Gherasim Alexandru, Szabo Andrei;

Observator: Iuhas Ioan;

Prietenia Crucişor - Codreana Homoroade (ora 15:00)

Arbitri: Bogdan Răzvan, Sas Bogdan, Por Constantin;

Observator: Chioreanu Radu;

Unirea Bercu - Recolta Dorolț II - Dara (ora 16:30)

Arbitri: Gherasim Alexandru, Dumitraş Gheorghe, Sabo Andrei;

Observator: Racolţa Vasile;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 33
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 12 31
3 Energia Negreşti 12 28
4 Turul Micula 12 26
5 Speranța Halmeu 12 19
6 Dacia Medieşu Aurit 11 18
7 Voinţa Turţ 12 16
8 Victoria Apa 12 16
9 Voinţa Lazuri 12 8
10 Sportul Botiz 12 8
11 AS Livada 12 4
12 Venus Dumbrava 11 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 11 33
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 11 27
4 FC Unirea Tăşnad 11 20
5 Voinţa Doba 11 16
6 Someşul Oar 11 14
7 Luceafărul Decebal 11 12
8 Ştiinţa Beltiug 11 8
9 Cetate Ardud 11 8
10 Voinţa Babţa 11 5
11 Viitorul Vetiş 11 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 16 46
2 CSM Satu Mare 13 37
3 AS Căpleni 16 37
4 Stăruinţa Berveni 16 30
5 Recolta Sanislău 16 27
6 Fortuna Căpleni 16 24
7 Viitorul Lucaceni 16 20
8 Schwaben Kalmandi Cămin 15 20
9 Frohlich Foieni 14 16
10 Schamagosch Ciumeşti 15 14
11 Victoria Tiream 15 13
12 Real Andrid 15 12
13 AS Ghenci 15 7
14 Unirea Pişcolt 16 5

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii