Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga 5 | Seria A | Platanul Marna 0 - 2 Dacia Supur Liga 5 | Seria A | Platanul Marna 0 - 2 Dacia Supur

Liga 5 | Toate rezultatele înregistrate în cele două serii (etapa 5)

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

În weekend s-au jucat meciurile etapei a cincea din cele două serii ale ligii a V-a.

Rezultate Liga 5, Seria A, etapa 5:

Sâmbătă, 6 octombrie:

Olimpia MCMXXI Satu Mare 7 – 0 Olimpia Domăneşti

Duminică, 7 octombrie:

Platanul Marna 0 – 2 Dacia Supur (0-0)

Kneho Urziceni 2 – 0 Gloria Moftinu Mare (1-0)

Olimpia Căuaş 2 – 1 AS Termala Dindeşti (1-0)

Speranţa Bogdand 3 – 2 Vulturii Santău (2-1)

 

Rezultate Liga 5, Seria A, etapa 5:

Duminică, 7 octombrie:

CSM Satu Mare II 2 – 1 Codreana Homoroade (0-0)

AS CS Cetate Ardud 800 II 1 - 2 Ugocea Porumbeşti (1-2)

Viitorul Viile Satu Mare 4 – 1 ACS Turulung

Prietenia Crucişor 3 – 0 Recolta Dorolţ II 

AS Voinţa Turţ 6 – 2 Unirea Bercu (6-0)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Luni, 08 Octombrie 2018 07:07

Lasă un comentariu

cbadecembrie
energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 31
2 Energia Negreşti 11 30
3 Turul Micula 11 25
4 Speranța Halmeu 11 23
5 Victoria Apa 11 17
6 AS Livada 11 13
7 Venus Dumbrava 11 13
8 Dacia Medieşu Aurit 10 12
9 Sportul Botiz 10 10
10 Someşul Odoreu 11 9
11 Voinţa Lazuri 11 7
12 Egri Sasok Agriş 11 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 11 33
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Voinţa Babţa 11 22
4 Luceafărul Decebal 10 21
5 Crasna Moftinu Mic 11 20
6 Recolta Dorolţ 11 19
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 11 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 11 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 12 33
2 Schamagosch Ciumeşti 12 30
3 CSM Victoria Carei 12 25
4 Frohlich Foieni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 22
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 20
7 Real Andrid 12 20
8 Unirea Pişcolt 12 16
9 Recolta Sanislău 12 13
10 Viitorul Lucaceni 12 10
11 Victoria Tiream 12 6
12 Stăruinţa Berveni 12 5
13 AS Ghenci 12 3

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii