Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a XVI-a

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XVI-a din Liga 5, etapă care poate aduce un nou lider în fruntea clasamentului.

Astfel, având în vedere că liderul Luceafărul Decebal va sta în această etapă, în cazul unei victorii, acasă cu Gloria Moftinu Mare, AS CS Cetate Ardud II poate trece pe primul loc în Liga 5.
Program Liga 5, etapa a XVI-a:
Sâmbătă, 14 aprilie:
Egri Sasok Agriş - Recolta Dorolț II (ora 17:00)
Arbitri: Brigadă Maramureș;
Observator: Gherasim Alexandru;

AS CS Cetate Ardud II - Gloria Moftinu Mare (ora 17:00)
Arbitri: Pop Lucian, Moisa Florin, Sălăgean Norbert;
Observator: Maier Alexandru;

Prietenia Crucişor - Kneho Urziceni (ora 16:00)
Arbitri: Mihai Marius, Tăbăcaru Sergiu, Lukacs Levente;
Observator: Halici Eugen;

Duminică, 15 aprilie:
Dacia Supur - Speranța Bogdand (ora 17:00)
Arbitri: Hariș Armin, Estan Alex, Popescu Tudor;
Observator: Rus Gavril;

Olimpia Căuaş - Platanul Marna (ora 17:00)
Arbitri: Pop Emanuel, Căliman Patrick, Bor Alberto;
Observator: Șuta Gheorghe;

Codreana Homoroade - Unirea Bercu (ora 14:00)
Arbitri: Bărbuș Stejărel, Borza Vlad, Bâle Vlad;
Observator: Dumitraș Gheorghe;
ACS Turulung - Ugocea Porumbeşti (amânat)
Luceafărul Decebal stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 13 Aprilie 2018 10:27

Lasă un comentariu

energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 17 40
2 Dacia Medieşu Aurit 17 34
3 AS Livada 16 33
4 Someşul Oar 16 32
5 Viitorul Vetiş 16 25
6 Speranța Halmeu 17 24
7 Sportul Botiz 16 23
8 Șoimii Mădăras 14 21
9 Victoria Apa 17 21
10 Viile Satu Mare 16 19
11 Venus Dumbrava 17 17
12 Voinţa Lazuri 17 15
13 Atletic Craidorolț 16 12
14 Someşul Odoreu 16 12
Team
Played Points
1 Real Andrid 16 36
2 Viitorul Lucaceni 17 32
3 Fortuna Căpleni 16 31
4 Unirea Pişcolt 17 27
5 Victoria Tiream 17 26
6 Frohlich Foieni 17 25
7 AS Căpleni 16 23
8 Schamagosch Ciumeşti 17 22
9 Recolta Sanislău 17 21
10 Schwaben Kalmandi Cămin 16 20
11 Olimpia Domăneşti 17 19
12 Stăruinţa Berveni 17 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 15 40
2 Cetate Ardud 16 38
3 Speranța Bogdand 15 27
4 Platanul Marna 16 25
5 Kneho Urziceni 14 24
6 Prietenia Crucişor 16 23
7 Olimpia Căuaş 16 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Gloria Moftinu Mare 14 18
11 Ugocea Porumbeşti 13 17
12 Egri Sasok Agriş 16 17
13 Unirea Bercu 16 16
14 Recolta Turulung 15 12
15 Dacia Supur 15 9