Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a VIII-a Foto: Sportul Sătmărean

Liga 5 | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a VIII-a

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)
Duminică sunt programate meciurile etapei a VIII-a din Liga 5.
Toate meciurile se vor disputa duminică, de la diferite ore, echipele din fruntea clasamentului având, teoretic, meciuri ușoare, cu echipe din partea inferioară a clasamentului. AJF Satu Mare a delegat următorii arbitrii și observatori la jocurile programate în această etapă:

Program Liga a V-a, etapa 8:    
Duminică, 22 octombrie:
Speranța Bogdand - ACS Turulung, ora 12:45
Arbitri:
Ciceu Marian, Ilieș Andrei, Bumbuc Marius;
Observator:
Rosz Zoltan;
Dacia Supur - Kneho Urziceni, ora 15:30
Arbitri:
Ciceu Marian, Ilieș Andrei, Bumbuc Marius;
Observator:
Rosz Zoltan;
AS CS Cetate 2010 Ardud - Prietenia Crucişor, ora 15:45
Arbitri:
Petruț Sebastian, Cereteu Tudor, Batori Patrick;
Observator:
Rus Gavril;
Egri Sasok Agriş - Platanul Marna, ora 15:00
Arbitri:
Por Constantin, Ghebcian Ionuț, Szucs Nicolas;
Observator:
Stoica Viorel;
Recolta Dorolț II - Olimpia Căuaş, ora 15:00
Arbitri:
Chiorean George, Szakacs Zsolt, Borza Vlad;
Observator:
Matei Claudiu;
Ugocea Porumbeşti - Gloria Moftinu Mare, ora 15:00
Arbitri:
Sabo Andrei, Bor Alberto, Damian Jennifer;
Observator:
Lizak Paul;
Unirea Bercu - Luceafărul Decebal, ora 13:00
Arbitri:
Petruț Sebastian, Cereteu Tudor, Batori Patrick;
Observator:
Iuhas Ioan;
Codreana Homoroade stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 20 Octombrie 2017 08:37

Lasă un comentariu

energy kardio club mai

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 16 12 4 0 43 10 20 20 40
2 Ştiinţa Beltiug 16 12 1 3 42 25 19 18 37
3 Talna Oraşu Nou 16 11 1 4 51 19 18 16 34
4 Energia Negreşti 15 10 3 2 33 16 21 12 33
5 CSM Victoria Carei 17 10 2 5 39 19 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 17 6 5 6 34 25 13 10 23
7 Turul Micula 16 6 4 6 44 29 14 8 22
8 Voinţa Babţa 16 5 2 9 35 39 7 10 17
9 Voinţa Doba 15 2 1 12 23 53 4 3 7
10 FC Certeze 16 1 2 13 15 72 4 1 5
11 Dari Lipău 16 0 1 15 10 62 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 21 52
2 Someşul Oar 19 44
3 Dacia Medieşu Aurit 21 40
4 AS Livada 19 33
5 Viitorul Vetiş 19 31
6 Speranța Halmeu 21 31
7 Șoimii Mădăras 19 25
8 Victoria Apa 20 24
9 Sportul Botiz 20 24
10 Atletic Craidorolț 20 22
11 Voinţa Lazuri 21 22
12 Viile Satu Mare 20 19
13 Venus Dumbrava 20 18
14 Someşul Odoreu 20 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 20 45
2 Viitorul Lucaceni 21 44
3 Fortuna Căpleni 19 34
4 AS Căpleni 20 33
5 Schamagosch Ciumeşti 21 32
6 Unirea Pişcolt 21 32
7 Frohlich Foieni 21 32
8 Victoria Tiream 21 30
9 Schwaben Kalmandi Cămin 20 27
10 Recolta Sanislău 21 22
11 Stăruinţa Berveni 21 21
12 Olimpia Domăneşti 21 20
13 Vulturii Santău 2013 17 17
14 AS Ghenci 20 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 18 49
2 Cetate Ardud 19 45
3 Platanul Marna 20 31
4 Kneho Urziceni 17 31
5 Recolta Dorolț II - Dara 19 29
6 Olimpia Căuaş 19 27
7 Prietenia Crucişor 19 26
8 Codreana Homoroade 15 25
9 Speranța Bogdand 18 24
10 Unirea Bercu 20 23
11 Ugocea Porumbeşti 16 20
12 Gloria Moftinu Mare 18 19
13 Egri Sasok Agriş 17 17
14 Recolta Turulung 18 15
15 Dacia Supur 19 9