smarald tennis club

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a XXVI-a a sezonului

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Joi, 27 iunie, sunt programate meciurile etapei a XXVI-a din liga a patra sătmăreană.

Odată cu această etapă intermediară se încheie sezonul competițional din Seria A, iar în weekend se vor disputa jocurile ultimei etape din Seria B.

Program Liga 4 | Seria A | Etapa 26 (intermediară):

Joi, 27 iunie:

Real Andrid - Stăruinţa Berveni (18:00)

  • Arbitru: Peter Alin
  • Asistenți: Peter Iulian și Juhasz Tibor
  • Observator: Rozs Zoltan

Crasna Moftinu Mic - Kneho Urziceni (18:00)

  • Arbitru: Kopriva Biro Eniko
  • Asistenți: Kopriva Biro Tamas și Rakoczi Kristof
  • Observator: Pataki Zoltan

AS Ghenci - Platanul Marna (18:00)

  • Arbitru: Moisa Florin
  • Asistenți: Moisa Gabriel și Reday Arpad
  • Observator: Suta Nicolae

Voinţa Doba - Recolta Sanislău (19:00)

  • Arbitru: Rebegea Ciprian 
  • Asistenți: Sician Mihai și Ardelean Vlad
  • Observator: Gherasim Alexandru

Viitorul Lucăceni - CSM Victoria Carei II (amânat)

ACS Ciumeşti - Frohlich Foieni (amânat)

Someşul Oar - Unirea Pişcolt (nu se dispută)

 

Program Liga 4 | Seria B | TUR 2 | Etapa 26 (intermediară):

Joi, 27 iunie:

Voinţa Lazuri - Cetate 800 Ardud (18:00)

  • Arbitru: Bogdan Razvan
  • Asistenți: Miclaus Razvan și Sabo Andrei
  • Observator: Nastrut Liviu

Dacia Medieşu Aurit - CSM Satu Mare II

  • Arbitru: Salajan Sorin
  • Asistenți: Bauer Iosif și Bauer Adalbert
  • Observator: Halici Eugen

Victoria Apa - Înfrăţirea Tarna Mare (18:30)

  • Arbitru: Pop Lucian
  • Asistenți: Chiorean George și Miron Ciprian
  • Observator: Kegyes Tiberiu

Recolta Dorolţ II Dara - Sporting Culciu (amânat)

Codreana Homoroade 0-3 Voinţa Turț (nu se dispută)

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 20 48
2 Talna Oraşu Nou 20 44
3 Recolta Dorolţ 20 43
4 FC Unirea Tăşnad 20 43
5 Ştiinţa Beltiug 19 37
6 Sportul Botiz 19 34
7 Fortuna Căpleni 19 22
8 Turul Partium 18 18
9 Schwaben K. Cămin 20 13
10 AS Căpleni 19 10
11 Someşul Odoreu 20 0
Team
Played Points
1 Frohlich Foieni 15 36
2 Crasna Moftinu Mic 15 35
3 Someşul Oar 15 34
4 Platanul Marna 14 29
5 Recolta Sanislău 14 28
6 Kneho Urziceni 14 22
7 Stăruinţa Berveni 13 19
8 Real Andrid 15 18
9 Schamagosch Ciumeşti 14 14
10 Voinţa Doba 14 10
11 CSM Victoria Carei II 14 9
12 Viitorul Lucaceni 14 9
13 AS Ghenci 14 5
14 Unirea Pişcolt 1 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare II 12 33
2 Victoria Apa 13 27
3 Voinţa Lazuri 11 20
4 Voinţa Turţ 11 19
5 Recolta Dorolț II 12 16
6 Cetate Ardud 12 14
7 Înfrăţirea Tarna Mare 11 12
8 Dacia Medieşu Aurit 11 12
9 Codreana Homoroade 11 12
10 Sporting Culciu 10 1

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii