smarald tennis club

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din etapa a XXV-a a sezonului

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Sâmbătă și duminică (22/23 iunie) sunt programate meciurile etapei a XXV-a din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Program Liga 4 | Seria A | Etapa 25:

Sâmbătă, 22 iunie:

CSM Victoria Carei II - ACS Ciumeşti (19:00)

  • Arbitru: Bogdan Răzvan;
  • Asistenți: Farkaş Florin și Csaba Kevin;
  • Observator: Vigu D. Iosif;
Duminică, 23 iunie:

Frohlich Foieni - AS Ghenci (11:00)

  • Arbitru: Simon Elek
  • Asistenți: Marta Raul și Ardelean Vlad
  • Observator: Turtureanu Ioan

Recolta Sanislău - Crasna Moftinu Mic (18:00)

  • Arbitru: Chiorean Raul
  • Asistenți: Moisa Florin și Rakoczi Kristof
  • Observator: Morar Nicolae

Stăruinţa Berveni - Someşul Oar

  • Arbitru: Peter Alin
  • Asistenți: Peter Iulian și Juhasz Tibor
  • Observator: Rozs Zoltan

Platanul Marna - Viitorul Lucăceni (18:00)

  • Arbitru: Chiorean George
  • Asistenți: Moisa Gabriel și Chiorean Casian
  • Observator: Raţ Sebastian

Kneho Urziceni - Voinţa Doba

  • Arbitru: Sician Gabriel
  • Asistenți: Batori Patrick și Coman Marius
  • Observator: Gherasim Alex

Unirea Pişcolt - Real Andrid (nu se dispută) 

 

Program Liga 4 | Seria A | TUR 2 | Etapa 25:

Sâmbătă, 22 iunie:

CSM Satu Mare II - Voinţa Lazuri (teren Dinamo, 11:00)

  • Arbitru: Bogdan Răzvan
  • Asistenți: Trella Zoran și Miclăuş Răzvan
  • Observator: Nagy Levente
Duminică, 23 iunie:

Cetate 800 Ardud - Voinţa Turţ (18:00)

  • Arbitru: Pop Emanuel
  • Asistenți: Bauer Iosif și Bauer Adalbert
  • Observator: Iuhas Ioan

Sporting Culciu - Dacia Medieşu Aurit

  • Arbitru: Sălăjan Sorin
  • Asistenți: Sician Mihai și Sician Marcel
  • Observator: Halici Eugen

Înfrăţirea Tarna Mare - Recolta Dorolţ II Dara (amânat)

Codreana Homoroade 0-3 Victoria Apa (nu se dispută)

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 20 48
2 Talna Oraşu Nou 20 44
3 Recolta Dorolţ 20 43
4 FC Unirea Tăşnad 20 43
5 Ştiinţa Beltiug 19 37
6 Sportul Botiz 19 34
7 Fortuna Căpleni 19 22
8 Turul Partium 18 18
9 Schwaben K. Cămin 20 13
10 AS Căpleni 19 10
11 Someşul Odoreu 20 0
Team
Played Points
1 Frohlich Foieni 15 36
2 Crasna Moftinu Mic 15 35
3 Someşul Oar 15 34
4 Platanul Marna 14 29
5 Recolta Sanislău 14 28
6 Kneho Urziceni 14 22
7 Stăruinţa Berveni 13 19
8 Real Andrid 15 18
9 Schamagosch Ciumeşti 14 14
10 Voinţa Doba 14 10
11 CSM Victoria Carei II 14 9
12 Viitorul Lucaceni 14 9
13 AS Ghenci 14 5
14 Unirea Pişcolt 1 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare II 12 33
2 Victoria Apa 13 27
3 Voinţa Lazuri 11 20
4 Voinţa Turţ 11 19
5 Recolta Dorolț II 12 16
6 Cetate Ardud 12 14
7 Înfrăţirea Tarna Mare 11 12
8 Dacia Medieşu Aurit 11 12
9 Codreana Homoroade 11 12
10 Sporting Culciu 10 1

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii