smarald tennis club

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la etapa intermediară din cele două serii

Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

MIercuri și joi sunt progrmate meciurile etapei a XXIII-a, intermediară, din cele două serii ale ligii a patra sătmărene.

Program Liga 4 | Seria A | Etapa 23: 

Miercuri, 12 iunie:

Stăruinţa Berveni - Voinţa Doba (19:00)

  • Arbitru: Rebegea Ciprian;
  • Asistenți: Ardelean Vlad și Jenifer Damian;
  • Observator: Stoica Viorel;
CSM Victoria Carei II - Real Andrid (19:00)
  • Arbitru: Kopriva Biro Eniko;
  • Asistenți: Kopriva Biro Tamas și Miron Ciprian;
  • Observator: Pataki Zoltan;

Someşul Oar - AS Ghenci  (19:00)

  • Arbitru: Pop Lucian;
  • Asistenți: Bauer Iosif și Bauer Adalbert;
  • Observator: Kegyes Tiberiu;
Joi, 13 iunie:

Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni (19:00)

  • Arbitru: Rebegea Ciprian;
  • Asistenți: Sician Mihai și Sician Gabriel;
  • Observator: Vigu Iosif;
Miercuri, 19 iunie:
  • Platanul Marna - ACS Ciumeşti (18:30)
  • Arbitru: Chiorean George;
  • Asistenți: Chiorean Casian și Andreea Ghetina;
  • Observator: Petz Istvan;

Recolta Sanislău - Kneho Urziceni (amânat)

  • Arbitru: Pop Lucian;
  • Asistenți: Peter Iulian și Juhasz Tibor;
  • Observator: Morar Nicolae;

Unirea Pişcolt - Crasna Moftinu Mic (nu se dispută)

 

Program Liga 4 | Seria B | TUR 2 | Etapa 23: 

Miercuri, 12 iunie:

Sporting Culciu - Cetate 800 Ardud (18:30)

  • Arbitru: Lakatos Tiberiu;
  • Asistenți: Coman Marius și Iarmos Lucian;
  • Observator: Gherasim Alexandru;

Înfrăţirea Tarna Mare - Voinţa Lazuri (18:30)

  • Arbitru: Bogdan Răzvan;
  • Asistenți: Miclăuş Răzvan și Trella Zoran;
  • Observator: Iuhas Ioan;

Victoria Apa - Recolta Dorolţ II Dara (amânat)

Joi, 13 iunie:

CSM Satu Mare II - Voinţa Turţ (17:00, teren Dinamo)

  • Arbitru: Moisa Florin;
  • Asistenți: Fuzi Răzvan și Moisa Gabriel;
  • Observator: Nagy Levente;

Codreana Homoroade 0-3 Dacia Medieşu Aurit (nu se dispută)

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Points
1 Oașul 1969 Negrești 20 48
2 Talna Oraşu Nou 20 44
3 Recolta Dorolţ 20 43
4 FC Unirea Tăşnad 20 43
5 Ştiinţa Beltiug 19 37
6 Sportul Botiz 19 34
7 Fortuna Căpleni 19 22
8 Turul Partium 18 18
9 Schwaben K. Cămin 20 13
10 AS Căpleni 19 10
11 Someşul Odoreu 20 0
Team
Played Points
1 Frohlich Foieni 15 36
2 Crasna Moftinu Mic 15 35
3 Someşul Oar 15 34
4 Platanul Marna 14 29
5 Recolta Sanislău 14 28
6 Kneho Urziceni 14 22
7 Stăruinţa Berveni 13 19
8 Real Andrid 15 18
9 Schamagosch Ciumeşti 14 14
10 Voinţa Doba 14 10
11 CSM Victoria Carei II 14 9
12 Viitorul Lucaceni 14 9
13 AS Ghenci 14 5
14 Unirea Pişcolt 1 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare II 12 33
2 Victoria Apa 13 27
3 Voinţa Lazuri 11 20
4 Voinţa Turţ 11 19
5 Recolta Dorolț II 12 16
6 Cetate Ardud 12 14
7 Înfrăţirea Tarna Mare 11 12
8 Dacia Medieşu Aurit 11 12
9 Codreana Homoroade 11 12
10 Sporting Culciu 10 1

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii