Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend (etapa 18/16)

Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

Vineri, sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XVIII-a din Seria A, respectiv etapa a XVI-a din Seria B a ligii a patra sătmăreană.

Program Liga 4 | Seria A | Etapa 18:

Vineri, 13 mai:

Kneho Urziceni - AS Ghenci (19:00)

Arbitru: Coman Marius;

Asistenți: Rebegea Ciprian și Pop Emanuel;

Observator: Stoica Viorel;

 

Sâmbătă, 14 mai:

Termala Dindeşti - Viitorul Lucăceni (18:00)

Arbitru: Popa Ionel;

Asistenți: Chiorean George și Sălăgean Norbert;

Observator: Dorca Marcel;

 
Duminică 15 mai:

Frohlich Foieni - Real Andrid (15:00)

Arbitru: Kopriva Zsolt;

Asistenți: Botos Roland și Jennifer Damian;

Observator: Cseh Sandor;

CSM Victoria Carei II - Platanul Marna (16:00)

Arbitru: Chiorean Raul;

Asistenți: Toth Kristian și Popescu Tudor;

Observator: Kovacs Szabolcs;

Vulturii Santău - Unirea Pişcolt (18:00)

Arbitru: Radu Tudor;

Asistenți: Grishaber Daniel și Moisa Florin;

Observator: Rus Gavril;

Crasna Moftinu Mic - Schamagosch Ciumeşti (18:00)

Arbitru: Peter Alin;

Asistenți: Juhasz Tibor și Peter Iulian;

Observator: Morar Nicolae;

Someşul Oar stă.

 

Program Liga 4 | Seria B | Etapa 16:

Sâmbătă, 14 mai:

LPS Satu Mare (Venus Dumbrava) - Voinţa Babţa (17:00)

Arbitru: Bathory Ştefan;

Asistenți: Ardelean Vlad și Jennifer Damian;

Observator: Ziman Cornel;

Speranţa Halmeu - Voinţa Turţ (18:00)

Arbitru: Mihai Marius;

Asistenți: Raţiu Florin și Lung Alin;

Observator: Racolţa Vasile;

Someşul Odoreu - Voinţa Doba (18:00)

Arbitru: Matei Claudiu;

Asistenți: Nagy Szabolcs și Miclăuş Răzvan;

Observator: Gherasim Alexandru;

 

Duminică, 15 mai:

Sportul Botiz - Cetate 800 Ardud (16:00)

Arbitru: Rebegea Ciprian Gelu;

Asistenți: Sician Mihai și Ardelean Vlad;

Observator: Turtureanu Ioan;

Voinţa Lazuri - Dacia Medieşu Aurit (amânat)

Codreana Homoroade - Victoria Apa (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite A
  2. Elite B
  3. Liga 4 A
  4. Liga 4 B
  5. Liga 5
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 14 35
2 Talna Oraşu Nou 14 32
3 Olimpia Satu Mare 1921 14 32
4 Recolta Dorolţ 14 26
5 Unirea Păulești 14 15
6 Ştiinţa Beltiug 14 12
7 Luceafărul Decebal 14 6
8 Turul Micula 14 6
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 38
2 FC Unirea Tăşnad 14 34
3 Viitorul Vetiş 14 33
4 AS Căpleni 14 21
5 Stăruinţa Berveni 14 16
6 Schwaben K. Cămin 14 14
7 Fortuna Căpleni 14 9
8 Recolta Sanislău 14 0
Team
Played Points
1 Vulturii Santău 14 31
2 Someşul Oar 14 30
3 Crasna Moftinu Mic 14 29
4 CSM Victoria Carei II 12 28
5 Real Andrid 14 23
6 Frohlich Foieni 14 21
7 Schamagosch Ciumeşti 13 21
8 Platanul Marna 15 18
9 AS Ghenci 15 16
10 Termala Dindești 15 15
11 Kneho Urziceni 15 9
12 Unirea Pişcolt 13 7
13 Viitorul Lucaceni 14 7
Team
Played Points
1 Sportul Botiz 14 38
2 Voinţa Babţa 14 26
3 Victoria Apa 14 25
4 Dacia Medieşu Aurit 14 24
5 Voinţa Lazuri 12 21
6 Codreana Homoroade 13 21
7 Someşul Odoreu 14 19
8 Voinţa Turţ 13 18
9 Voinţa Doba 14 16
10 Speranța Halmeu 13 13
11 Cetate Ardud 13 6
12 Venus Dumbrava 10 1

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii