Liga 4 | Toate rezultatele înregistrate în cele două serii (etapa 17/15)

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a XVII-a din Seria A, respectiv etapa a XV-a din Seria B a ligii a patra sătmăreană.

Rezultate Liga 4 | Seria A | Etapa 17:

Sâmbătă, 7 mai:

Schamagosch Ciumeşti 3 - 0 Viitorul Lucăceni (neprezentare Lucăceni)

Duminică, 8 mai:

Real Andrid 6 - 2 Unirea Pişcolt (2-1)

Kneho Urziceni 0 - 3 Crasna Moftinu Mic 

Vulturii Santău 2 - 0 Someşul Oar 

AS Ghenci - Termala Dindeşti (amânat)

Marți, 10 mai:

Schamagosch Ciumeşti - CSM Victoria Carei II

Arbitru: Bathory Ştefan;

Asistenți: Jennifer Damian și Matei Claudiu;

Observator: Iuhas Ioan;

Frohlich Foieni - Platanul Marna (amânat)

Viitorul Lucăceni stă.

 

Rezultate Liga 4 | Seria B | Etapa 15:

Sâmbătă, 7 mai:

Someşul Odoreu 5 - 3 Voința Turț 

Duminică, 8 mai:

Voinţa Babţa 6 - 2 Voinţa Lazuri (3-1)

Victoria Apa 3 - 1 Cetate 800 Ardud 

Dacia Medieşu Aurit 3 - 0 Speranța Halmeu (neprezentare Halmeu)

Voinţa Doba 1 - 0 Codreana Homoroade (1-0)

Sportul Botiz 1 - 1 Venus Dumbrava

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Duminică, 15 Mai 2022 19:45

Lasă un comentariu

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. Elite A
  2. Elite B
  3. Liga 4 A
  4. Liga 4 B
  5. Liga 5
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 14 35
2 Talna Oraşu Nou 14 32
3 Olimpia Satu Mare 1921 14 32
4 Recolta Dorolţ 14 26
5 Unirea Păulești 14 15
6 Ştiinţa Beltiug 14 12
7 Luceafărul Decebal 14 6
8 Turul Micula 14 6
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 38
2 FC Unirea Tăşnad 14 34
3 Viitorul Vetiş 14 33
4 AS Căpleni 14 21
5 Stăruinţa Berveni 14 16
6 Schwaben K. Cămin 14 14
7 Fortuna Căpleni 14 9
8 Recolta Sanislău 14 0
Team
Played Points
1 Vulturii Santău 14 31
2 Someşul Oar 14 30
3 Crasna Moftinu Mic 14 29
4 CSM Victoria Carei II 12 28
5 Real Andrid 14 23
6 Frohlich Foieni 14 21
7 Schamagosch Ciumeşti 13 21
8 Platanul Marna 15 18
9 AS Ghenci 15 16
10 Termala Dindești 15 15
11 Kneho Urziceni 15 9
12 Unirea Pişcolt 13 7
13 Viitorul Lucaceni 14 7
Team
Played Points
1 Sportul Botiz 14 38
2 Voinţa Babţa 14 26
3 Victoria Apa 14 25
4 Dacia Medieşu Aurit 14 24
5 Voinţa Lazuri 12 21
6 Codreana Homoroade 13 21
7 Someşul Odoreu 14 19
8 Voinţa Turţ 13 18
9 Voinţa Doba 14 16
10 Speranța Halmeu 13 13
11 Cetate Ardud 13 6
12 Venus Dumbrava 10 1

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii