Liga 4 | Toate rezultatele înregistrate în cele 2 serii (etapa 2/1)

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Sâmbătă și duminică s-au jucat meciurile etapei a doua din seria A, respectiv prima etapă din Seria B a ligii a patra sătmărene.

Rezultate Liga 4, Seria A, etapa 2:

Sâmbătă, 11 septembrie:

Someşul Oar 4 - 0 Kneho Urziceni (2-0)

Duminică, 12 septembrie:

Platanul Marna 2 - 1 Crasna Moftinu Mic (1-0)

Termala Dindeşti 1 - 2 Unirea Pişcolt (1-2)

Viitorul Lucăceni 1 - 3 Real Andrid (1-2) 

Vulturii Santău 1 - 1 CSM Victoria Carei II (0-1) 

AS Ghenci 2 - 1 Schamagosch Ciumeşti (0-0)

Frohlich Foieni stă.

 

Rezultate Liga 4, Seria B, etapa 1:

Sâmbătă, 11 septembrie: 

Someşul Odoreu 4 - 0 Victoria Apa (3-0)

Duminică, 12 septembrie:

Dacia Medieşu Aurit 3 - 3 Sportul Botiz (2-2)

Voinţa Lazuri 9 - 2 Speranţa Halmeu (4-2)

Venus Dumbrava 1 - 2 Codreana Homoroade (0-0)

Voinţa Turţ - Cetate 800 Ardud (amânat)

Voinţa Babţa - Voinţa Doba (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Duminică, 12 Septembrie 2021 16:49

Lasă un comentariu

Banner Livrare2

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 33
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 12 31
3 Energia Negreşti 12 28
4 Turul Micula 12 26
5 Speranța Halmeu 12 19
6 Dacia Medieşu Aurit 11 18
7 Voinţa Turţ 12 16
8 Victoria Apa 12 16
9 Voinţa Lazuri 12 8
10 Sportul Botiz 12 8
11 AS Livada 12 4
12 Venus Dumbrava 11 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 11 33
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 11 27
4 FC Unirea Tăşnad 11 20
5 Voinţa Doba 11 16
6 Someşul Oar 11 14
7 Luceafărul Decebal 11 12
8 Ştiinţa Beltiug 11 8
9 Cetate Ardud 11 8
10 Voinţa Babţa 11 5
11 Viitorul Vetiş 11 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 16 46
2 CSM Satu Mare 13 37
3 AS Căpleni 16 37
4 Stăruinţa Berveni 16 30
5 Recolta Sanislău 16 27
6 Fortuna Căpleni 16 24
7 Viitorul Lucaceni 16 20
8 Schwaben Kalmandi Cămin 15 20
9 Frohlich Foieni 14 16
10 Schamagosch Ciumeşti 15 14
11 Victoria Tiream 15 13
12 Real Andrid 15 12
13 AS Ghenci 15 7
14 Unirea Pişcolt 16 5

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii