Liga 4 | AJF Satu Mare a stabilit programul celor două serii

Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

Comisia de Competiţii din cadrul AJF Satu Mare a stabilit formatul și programul meciurilor Ligii a IV-a - Seria A şi Seria B.

Data la care se vor desfăşura jocurile primei etape va fi comunicată ulterior, în timp util.

Liga 4, Seria A:

1. Vulturii Santău

2. Termala Dindeşti

3. Olimpia Domăneşti

4. Unirea Pişcolt

5. Schamagosch Ciumeşti

6. AS Ghenci

7. Victoria Tiream

8 Platanul Marna

9. Voinţa Babţa

Etapa 1:

Vulturii Santău - Unirea Pişcolt

Termala Dindeşti - Olimpia Domăneşti

Platanul Marna - Schamagosch Ciumeşti

Victoria Tiream - AS Ghenci

Voinţa Babţa - stă

Etapa 2:

AS Ghenci - Voinţa Babţa

Schamagosch Ciumeşti - Victoria Tiream

Olimpia Domăneşti - Platanul Marna

Vulturii Santău - Termala Dindeşti

Unirea Pişcolt stă.

Etapa 3:

Termala Dindeşti - Unirea Pişcolt

Platanul Marna - Vulturii Santău

Victoria Tiream - Olimpia Domăneşti

Voinţa Babţa - Schamagosch Ciumeşti

AS Ghenci stă.

Etapa 4:

Unirea Pişcolt - AS Ghenci

Olimpia Domăneşti - Voinţa Babţa

Vulturii Santău - Victoria Tiream

Termala Dindeşti - Platanul Marna

Schamagosch Ciumeşti stă.

Etapa 5:

Platanul Marna - Unirea Pişcolt

Victoria Tiream - Termala Dindeşti

Voinţa Babţa - Vulturii Santău

AS Ghenci - Schamagosch Ciumeşti

Olimpia Domăneşti stă.

Etapa 6:

Unirea Pişcolt - Schamagosch Ciumeşti

Olimpia Domăneşti - AS Ghenci

Termala Dindeşti - Voinţa Babţa

Platanul Marna - Victoria Tiream

Vulturii Santău stă.

Etapa 7:

Victoria Tiream - Unirea Pişcolt

Voinţa Babţa - Platanul Marna

AS Ghenci - Vulturii Santău

Schamagosch Ciumeşti - Olimpia Domăneşti

Termala Dindeşti stă.

Etapa 8:

Unirea Pişcolt - Olimpia Domăneşti

Vulturii Santău - Schamagosch Ciumeşti

Termala Dindeşti - AS Ghenci

Victoria Tiream - Voinţa Babţa

Platanul Marna stă.

Etapa 9:

Voinţa Babţa - Unirea Pişcolt

AS Ghenci - Platanul Marna

Schamagosch Ciumeşti - Termala Dindeşti

Olimpia Domăneşti - Vulturii Santău

Victoria Tiream stă.

Liga 4, Seria B:

1. Voinţa Lazuri

2. Someşul Odoreu

3. Cetate 800 Ardud

4. Prietenia Crucişor

5. Someşul Oar

6. AS Livada

7. Viitorul Vetiş

8. Codreana Homoroade

9. Venus Dumbrava

10. Sportul Botiz

Etapa 1:

Voinţa Lazuri - Sportul Botiz

Someşul Odoreu - Venus Dumbrava

Cetate 800 Ardud - Codreana Homoroade

Prietenia Crucişor - Viitorul Vetiş

Someşul Oar - AS Livada

Etapa 2:

Sportul Botiz - AS Livada

Viitorul Vetiş - Someşul Oar

Codreana Homoroade - Prietenia Crucişor

Venus Dumbrava - Cetate 800 Ardud

Voinţa Lazuri - Someşul Odoreu

Etapa 3:

Someşul Odoreu - Sportul Botiz

Cetate 800 Ardud - Voinţa Lazuri

Prietenia Crucişor - Venus Dumbrava

Someşul Oar - Codreana Homoroade

AS Livada - Viitorul Vetiş

Etapa 4:

Sportul Botiz - Viitorul Vetiş

Codreana Homoroade - AS Livada

Venus Dumbrava - Someşul Oar

Voinţa Lazuri - Prietenia Crucişor

Someşul Odoreu - Cetate 800 Ardud

Etapa 5:

Cetate 800 Ardud - Sportul Botiz

Prietenia Crucişor - Someşul Odoreu

Someşul Oar - Voinţa Lazuri

AS Livada - Venus Dumbrava

Viitorul Vetiş - Codreana Homoroade

Etapa 6:

Sportul Botiz - Codreana Homoroade

Venus Dumbrava - Viitorul Vetiş

Voinţa Lazuri - AS Livada

Someşul Odoreu - Someşul Oar

Cetate 800 Ardud - Prietenia Crucişor

Etapa 7:

Prietenia Crucişor - Sportul Botiz

Someşul Oar - Cetate 800 Ardud

AS Livada - Someşul Odoreu

Viitorul Vetiş - Voinţa Lazuri

Codreana Homoroade - Venus Dumbrava

Etapa 8:

Sportul Botiz - Venus Dumbrava

Voinţa Lazuri - Codreana Homoroade

Someşul Odoreu - Viitorul Vetiş

Cetate 800 Ardud - AS Livada

Prietenia Crucişor - Someşul Oar

Etapa 9:

Someşul Oar - Sportul Botiz

AS Livada - Prietenia Crucişor

Viitorul Vetiş - Cetate 800 Ardud

Codreana Homoroade - Someşul Odoreu

Venus Dumbrava - Voinţa Lazuri

*Comisia de Competiţii îşi rezervă dreptul de a modifica programul competiţional în funcţie de cerinţele protocolului medical Covid-19.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 33
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 12 31
3 Energia Negreşti 12 28
4 Turul Micula 12 26
5 Speranța Halmeu 12 19
6 Dacia Medieşu Aurit 11 18
7 Voinţa Turţ 12 16
8 Victoria Apa 12 16
9 Voinţa Lazuri 12 8
10 Sportul Botiz 12 8
11 AS Livada 12 4
12 Venus Dumbrava 11 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 11 33
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 11 27
4 FC Unirea Tăşnad 11 20
5 Voinţa Doba 11 16
6 Someşul Oar 11 14
7 Luceafărul Decebal 11 12
8 Ştiinţa Beltiug 11 8
9 Cetate Ardud 11 8
10 Voinţa Babţa 11 5
11 Viitorul Vetiş 11 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 16 46
2 CSM Satu Mare 13 37
3 AS Căpleni 16 37
4 Stăruinţa Berveni 16 30
5 Recolta Sanislău 16 27
6 Fortuna Căpleni 16 24
7 Viitorul Lucaceni 16 20
8 Schwaben Kalmandi Cămin 15 20
9 Frohlich Foieni 14 16
10 Schamagosch Ciumeşti 15 14
11 Victoria Tiream 15 13
12 Real Andrid 15 12
13 AS Ghenci 15 7
14 Unirea Pişcolt 16 5

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii