Liga 4 | Programul și oficialii delegați la ultima etapă a anului

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

Duminică sunt programate jocurile etapei a XIV-a din Seria C a ligii a patra sătmărene, prima din returul sezonului 2019/2020 și în același timp ultima etapă care se va disputa în acest an.

Program Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna), etapa 14:

Duminică, 17 noiembrie (ora 12:00 și 14:00):

Schwaben Kalmandi Cămin – CSM Victoria Carei

Arbitri: Omuţ Marius, Şovre Octavian, Corb Alexandru;

Observator: Năstruţ Liviu;

Stăruinţa Berveni – Viitorul Lucăceni

Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Botoş Roland;

Observator: Torok Zoltan;

Fortuna Căpleni – AS Căpleni

Arbitri: Rebegea Ciprian, Pop Emanuel, Matei Claudiu;

Observator: Pataki Zoltan;

Victoria Tiream – Schamagosch Ciumeşti

Arbitri: Peneghi Şerban, Sălăgean Norbert, Toth Kristian;

Observator: Mândreanu Remus;

Recolta Sanislău –  Unirea Pişcolt

Arbitri: Simon Elek, Miclăuş Răzvan, Estan Alex;

Observator: Stoica Viorel;

Real Andrid – Frohlich Foieni

Arbitri: Peter Alin, Peter Iulian, Ciceu Marian;

Observator: Morar Nicolae;

AS Ghenci – CSM Satu Mare

Arbitri: Bogdan Răzvan, Bathory Ştefan, Lukacs Levente;

Observator: Ziman Cornel;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 12 33
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 12 31
3 Energia Negreşti 12 28
4 Turul Micula 12 26
5 Speranța Halmeu 12 19
6 Dacia Medieşu Aurit 11 18
7 Voinţa Turţ 12 16
8 Victoria Apa 12 16
9 Voinţa Lazuri 12 8
10 Sportul Botiz 12 8
11 AS Livada 12 4
12 Venus Dumbrava 11 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 11 33
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 11 27
4 FC Unirea Tăşnad 11 20
5 Voinţa Doba 11 16
6 Someşul Oar 11 14
7 Luceafărul Decebal 11 12
8 Ştiinţa Beltiug 11 8
9 Cetate Ardud 11 8
10 Voinţa Babţa 11 5
11 Viitorul Vetiş 11 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 16 46
2 CSM Satu Mare 13 37
3 AS Căpleni 16 37
4 Stăruinţa Berveni 16 30
5 Recolta Sanislău 16 27
6 Fortuna Căpleni 16 24
7 Viitorul Lucaceni 16 20
8 Schwaben Kalmandi Cămin 15 20
9 Frohlich Foieni 14 16
10 Schamagosch Ciumeşti 15 14
11 Victoria Tiream 15 13
12 Real Andrid 15 12
13 AS Ghenci 15 7
14 Unirea Pişcolt 16 5

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii