Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XIII-a din Seria C a ligii a patra sătmărene, dar și câteva jocuri restante atât din Liga 4 cât și din Liga 5.

Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 13:

Sâmbătă, 9 noiembrie:

Recolta Sanislău - Frohlich Foieni (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Bărbuş Stejerel, Gherasim Alex, Dumitraş Gheorghe;

Observator: Rus Gavril;

CSM Victoria Carei - Viitorul Lucăceni (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Mazilu Ovidiu, Petruţ Sebastian, Neichi Sergiu;

Observator: Halici Eugen;

Schwaben Kalmandi Cămin - Real Andrid (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Chiorean George, Miron Ciprian, Szakacs Zsolt;

Observator: Morar Nicolae;

Stăruinţa Berveni - CSM Satu Mare (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Bathory Ştefan, Nagy Szabolcs;

Observatori: Pataki Zoltan, Kegyes Tibor;

AS Ghenci - AS Căpleni (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Rebegea Ciprian, Bauer Iosif, Batori Patrick;

Observator: Borz Ionel;

Fortuna Căpleni - Schamagosch Ciumeşti (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Peneghi Şerban, Botoș Roland, Turoczi Sergiu;

Observator: Papp Ioan;

Duminică, 10 noiembrie:

Victoria Tiream - Unirea Pişcolt (ora 14:00)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Maxi Catalin, Jenifer Damian;

Observator: Mândrean Remus;

 

Jocuri restante:

Vineri, 8 noiembrie:

Energia Negresti Oas - Victoria Apa (ora 15:00)

Arbitri: Simon Elek, Bathory Ştefan, Bauer Iosif;

Observator: Turtureanu Ioan;

 

Sâmbătă, 9 noiembrie:

FC Unirea Tăşnad - Luceafărul Decebal (ora 12:00 și 14:00)

Arbitri: Por Constantin, Sălăgean Norbert, Marian Beniamin;

Observator: Torok Zoltan;

Vulturii Santău - Olimpia Domăneşti (ora 14:00)

Arbitri: Simon Elek, Şerban Ovidiu, Denis Gherman;

Observator: Iuhas Ioan;

AS CS Diferit - Codreana Homoroade (ora 14:00)

Arbitri: Bonţidean Daniel, Toth Kristian, Popescu Tudor;

Observator: Dorca Marcel; 

Unirea Bercu - Ugocea Porumbeşti (ora 14:00)

Arbitri: Matei Claudiu, Lukacs Levente, Lakatos Gabriel;

Observator: Vigu Iosif;

Platanul Marna - Kneho Urziceni (ora 14:30)

Arbitri: Rad Bogdan, Moisa Florin, Chiorean Raul;

Observator: Rozs Zoltan;

 

Duminică, 10 noiembrie:

Venus Dumbrava - Voinţa Turț (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Rebegea Ciprian, Sician Mihai, Sician Gabriel;

Observator: Stoica Viorel;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 30
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 11 28
3 Energia Negreşti 11 28
4 Turul Micula 11 25
5 Speranța Halmeu 11 19
6 Dacia Medieşu Aurit 10 15
7 Victoria Apa 11 13
8 Voinţa Turţ 11 13
9 Voinţa Lazuri 11 8
10 Sportul Botiz 11 7
11 AS Livada 11 4
12 Venus Dumbrava 10 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 10 30
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 10 24
4 FC Unirea Tăşnad 10 17
5 Someşul Oar 10 14
6 Voinţa Doba 10 13
7 Luceafărul Decebal 10 11
8 Cetate Ardud 10 8
9 Ştiinţa Beltiug 10 7
10 Voinţa Babţa 10 5
11 Viitorul Vetiş 10 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 40
2 AS Căpleni 14 34
3 CSM Satu Mare 11 31
4 Stăruinţa Berveni 14 27
5 Fortuna Căpleni 14 23
6 Recolta Sanislău 14 21
7 Schwaben Kalmandi Cămin 14 20
8 Viitorul Lucaceni 14 16
9 Frohlich Foieni 13 13
10 Victoria Tiream 13 13
11 Schamagosch Ciumeşti 13 11
12 Real Andrid 13 11
13 AS Ghenci 13 7
14 Unirea Pişcolt 14 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii