Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend (etapa 11/11/12)

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XI-a din seriile A și B, respectiv etapa a XII-a din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Iubitorii fotbalului județean sătmărean vor avea parte de un weekend plin de meciuri cu miză, în fiecare dintre cele trei serii ale ligii a patra urmând să se întâlnească în duel direct primele clasate din clasamentul seriilor.
Astfel, în Seria A, pe terenul din Orașu Nou, Talna (locul 2) va primi vizita liderului, Olimpia MCMXXI Satu Mare, iar la Negrești, Energia (locul 4) va primi vizita celor de la Turul Micula (locul 3). În Seria B, liderul clasamentului, Recolta Dorolț va juca în deplasare la ocupanta locului 3, Unirea Păulești, iar în Seria C vom avea duleul CSM-urilor, pe Stadionul Olimpia din Satu Mare urmând să se întâlnească CSM Satu Mare (locul 3) și CSM Victoria Carei (locul 1).
derby-uri

Program Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 11:

Sâmbătă, 2 noiembrie:

Victoria Apa – Venus Dumbrava (ora 11:00 – sen.)

Arbitri: Mihai Marius, Bathory Ştefan, Nagy Szabolcs;

Observator: Por Constantin;

Voinţa Lazuri – Speranţa Halmeu (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Rad Bogdan, Reday Arpad, Maxi Cătălin;

Observator: Iuhas Ioan

Duminică, 3 noiembrie:

Energia Negreşti – Turul Micula (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Simon Elek, Bathory Ştefan, Nagy Szabolcs;

Observator: Turtureanu Ioan;

Talna Oraşu Nou – Olimpia MCMXXI Satu Mare (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Vidican Rareş, BH, BH;

Observator: Por Constantin;

Voinţa Turţ – Sportul Botiz (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Pop Emanuel, Miclăuș Răzvan, Raţ Sebastian jr.;

Observator: Chioreanu Radu;

AS Livada – Dacia Medieşu Aurit (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Rad Bogdan, Botoş Roland, Turoczi Sergiu;

Observator: Stoica Viorel;

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 11:

Sâmbătă, 2 noiembrie:

Crasna Moftinu Mic – Voinţa Doba (ora 11:00 – sen.)

Arbitri: Pop Lucian, Sălăgean Norbert, Ciceu Marian;

Observator: Torok Zoltan;

Ştiinţa Beltiug – Cetate Ardud 800 (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Sician Mihai;

Observator: Vigu Iosif;

Duminică, 3 noiembrie:

Unirea Păuleşti – Recolta Dorolţ (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Codrea Mihai, MM, MM;

Observator: Pataki Zoltan;

Voinţa Babţa – Someşul Oar (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Brigada Sălaj;

Observator: Morar Nicolae;

Luceafărul Decebal – Viitorul Vetiş (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Neichi Sergiu, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Borz Ionel;

FC Unirea Tăşnad stă.

 

Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 12:

Sâmbătă, 2 noiembrie: 

CSM Satu Mare – CSM Victoria Carei (ora 12:00 – sen./ora 14:00 – jun.)

Arbitri: Omuţ Marius, Corb Alexandru, Paşcu Radu;

Observator: Ziman Cornel;

Duminică, 3 noiembrie:

Unirea Pişcolt – Fortuna Căpleni (ora 11:00/13:00, teren Dindeşti)

Arbitri: Bogdan Răvan, Estan Alex, Bonţidean Daniel;

Observator: Halici Eugen;

Viitorul Lucăceni – Schwaben Kalmandi Cămin (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert;

Observator: Năstruț Liviu;

AS Căpleni – Stăruinţa Berveni (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Rebegea Ciprian, Lukacs Levente, Sician Gabriel;

Observator: Cseh Sandor;

Schamagosch Ciumeşti – AS Ghenci (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Kopriva Tamas, Biro Eniko, Toth Kristian;

Observator: Petz Istvan;

Frohlich Foieni – Victoria Tiream (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Peneghi Şerban, Moisa Florin, Chiorean Raul;

Observator: Kegyes Tiberiu;

Real Andrid – Recolta Sanislău (ora 12:00/14:00)

Arbitri: Bărbuş Stejerel, Trella Zoran, Şerban Ovidiu;

Observator: Rus Gavril;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Duminică, 03 Noiembrie 2019 16:38

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 30
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 11 28
3 Energia Negreşti 11 28
4 Turul Micula 11 25
5 Speranța Halmeu 11 19
6 Dacia Medieşu Aurit 10 15
7 Victoria Apa 11 13
8 Voinţa Turţ 11 13
9 Voinţa Lazuri 11 8
10 Sportul Botiz 11 7
11 AS Livada 11 4
12 Venus Dumbrava 10 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 10 30
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 10 24
4 FC Unirea Tăşnad 10 17
5 Someşul Oar 10 14
6 Voinţa Doba 10 13
7 Luceafărul Decebal 10 11
8 Cetate Ardud 10 8
9 Ştiinţa Beltiug 10 7
10 Voinţa Babţa 10 5
11 Viitorul Vetiş 10 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 14 40
2 AS Căpleni 14 34
3 CSM Satu Mare 11 31
4 Stăruinţa Berveni 14 27
5 Fortuna Căpleni 14 23
6 Recolta Sanislău 14 21
7 Schwaben Kalmandi Cămin 14 20
8 Viitorul Lucaceni 14 16
9 Frohlich Foieni 13 13
10 Victoria Tiream 13 13
11 Schamagosch Ciumeşti 13 11
12 Real Andrid 13 11
13 AS Ghenci 13 7
14 Unirea Pişcolt 14 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii