Liga 4 | Toate rezultatele înregistrate în cele trei serii (etapa 9/9/10)

Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

Sâmbătă și duminică s-au jucat meciurile etapei a noua din seriile A și B, respectiv etapa a zecea din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Rezultate Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 9:

Sâmbătă, 19 octombrie:

Energia Negreşti 8 - 1 Speranţa Halmeu (5-0)

Voinţa Lazuri 1 - 1 Sportul Botiz (0-0)

Duminică, 20 octombrie:

Turul Micula 3 - 3 Olimpia MCMXXI Satu Mare (2-2)

Voinţa Turţ 0 - 2 Dacia Medieşu Aurit (0-0)

AS Livada 3 - 0 Venus Dumbrava

Miercuri, 23 octombrie:

Victoria Apa - Talna Oraşu Nou

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 9:

Sâmbătă, 19 octombrie:

Ştiinţa Beltiug 0 - 3 Unirea Păuleşti (0-0)

Duminică, 20 octombrie:

Viitorul Vetiş 0 - 5 Recolta Dorolţ (0-0)

Voinţa Babţa 1 - 3 Voinţa Doba (0-2)

Luceafărul Decebal 1 - 2 Someşul Oar (1-0)

Crasna Moftinu Mic 2 - 1 FC Unirea Tăşnad (0-0)

Cetate Ardud a stat.

Rezultate Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 10:

Sâmbătă, 19 octombrie:

CSM Satu Mare 7 - 0 Schwaben Kalmandi Cămin (2-0)

Duminică, 20 octombrie:

AS Căpleni 3 - 0 Viitorul Lucăceni (2-0)

Schamagosch Ciumeşti 1 - 6 CSM Victoria Carei (1-4)

Unirea Pişcolt 0 - 3 Stăruinţa Berveni (s-au jucat 19 minute...)

Frohlich Foieni 3 - 0 AS Ghenci (2-0)

Recolta Sanislău 2 - 1 Victoria Tiream (1-1)

Real Andrid 0 - 2 Fortuna Căpleni (0-1)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Luni, 21 Octombrie 2019 05:21

1 comentariu

  • Link la comentariu X X 21 Octombrie 2019

    Piscolt-Berveni a jucat la Berveni find c terenul lui Piscolt era suspendat....3-0 pentru berveni..oaspeti au prezentat cu 7 jucator....

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 30
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 11 28
3 Energia Negreşti 11 25
4 Turul Micula 11 25
5 Speranța Halmeu 11 19
6 Dacia Medieşu Aurit 10 18
7 Victoria Apa 11 13
8 Voinţa Turţ 10 10
9 Voinţa Lazuri 11 8
10 Sportul Botiz 11 7
11 AS Livada 11 4
12 Venus Dumbrava 9 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 10 30
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 10 24
4 FC Unirea Tăşnad 9 16
5 Someşul Oar 10 14
6 Voinţa Doba 10 13
7 Luceafărul Decebal 9 10
8 Cetate Ardud 10 8
9 Ştiinţa Beltiug 10 7
10 Voinţa Babţa 10 5
11 Viitorul Vetiş 10 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 12 34
2 AS Căpleni 12 28
3 CSM Satu Mare 9 25
4 Stăruinţa Berveni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 20
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 17
7 Viitorul Lucaceni 12 16
8 Recolta Sanislău 12 15
9 Frohlich Foieni 11 12
10 Schamagosch Ciumeşti 11 10
11 Real Andrid 11 10
12 Victoria Tiream 11 9
13 AS Ghenci 11 7
14 Unirea Pişcolt 12 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii