Program Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 9:
Sâmbătă, 19 octombrie:
Energia Negreşti - Speranţa Halmeu (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Pop Emanuel, Zsigrai Cătălin;
Observator: Andreica Marcel;
Voinţa Lazuri - Sportul Botiz (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Simon Elek, Batori Patrick, Denis Gherman;
Observator: Stoica Viorel;
Duminică, 20 octombrie:
Turul Micula - Olimpia MCMXXI Satu Mare (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Omuţ Marius, BH, BH;
Observator: Vigu Iosif;
Voinţa Turţ - Dacia Medieşu Aurit (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Mihai Marius, Sician Gabriel, Raţ Sebastian jr.;
Observator: Rus Gavril;
AS Livada - Venus Dumbrava (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Simon Elek, Miclăuș Răzvan, Bonţidean Daniel;
Observator: Turtureanu Ioan;
Miercuri, 23 octombrie:
Victoria Apa - Talna Oraşu Nou
Arbitri: Pop Lucian, Moisa Florin, Botos Roland;
Observator: Ziman Cornel;
Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 9:
Sâmbătă, 19 octombrie:
Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti (ora 13:00 sen/ ora 15:00 jun)
Arbitri: Dragoş Bogdan, Chiorean George, Miron Ciprian;
Observator: Petz Istvan;
Duminică, 20 octombrie:
Viitorul Vetiş - Recolta Dorolţ (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Lukacs Levente, Nagy Szabolcs;
Observator: Năstruţ Liviu;
Voinţa Babţa - Voinţa Doba (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Iuhas Tibor, Moisa Florin, Pop Emanuel;
Observator: Rozs Zoltan;
Luceafărul Decebal - Someşul Oar (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Pop Lucian, Toth Cristian, Maxi Cătălin;
Observator: Borz Ionel;
Crasna Moftinu Mic - FC Unirea Tăşnad (ora 15:00 sen)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Miron Ciprian;
Observator: Cseh Sandor;
Cetate Ardud stă.
Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 10:
Sâmbătă, 19 octombrie:
CSM Satu Mare - Schwaben Kalmandi Cămin (ora 13:00/15:00)
Arbitri: Bathory Ştefan, Popescu Tudor, Jenifer Damian;
Observator: Halici Eugen;
Duminică, 20 octombrie:
AS Căpleni - Viitorul Lucăceni (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Trella Zoran, Ghencean Ionuţ;
Observator: Pintea Mircea;
Schamagosch Ciumeşti - CSM Victoria Carei (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Peneghi Şerban, Bathory Ştefan, Denis Gherman;
Observator: Pataki Zoltan;
Unirea Pişcolt - Stăruinţa Berveni (teren Berveni, ora 12:00/14:00)
Arbitri: Rad Bogdan, Botoş Roland, Biro Eniko;
Observator: Petz Itsvan;
Frohlich Foieni - AS Ghenci (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Peter Alin, Ciocoi Marian, Peter Iulian;
Observator: Mândreanu Remus;
Recolta Sanislău - Victoria Tiream (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Dorca Marcel;
Real Andrid - Fortuna Căpleni (ora 12:00/14:00)
Arbitri: Brigadă Sălaj;
Observator: Morar Nicolae;