Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend (etapa 3/3/4)

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a treia din seriile A și B, respectiv etapa a patra din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Program Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 3:

Sâmbătă, 7 septembrie (ora16:00/18:00):

Talna Oraşu Nou - Venus Dumbrava

Arbitru: Bogdan Răzvan, Bauer Iosif, Bauer Adalbert:

Observator: Rus Gavril;

Energia Negreşti - AS Livada

Arbitru: Rebegea Ciprian, Pop Emanuel, Bathory Ştefan;

Observator: Hriţiu Ciprian;

Turul Micula - Voinţa Lazuri

Arbitru: Simon Elek, Estan Alex, Denis Gherman;

Observator: Turtureanu Ioan

Duminică, 8 septembrie: 

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Voinţa Turţ (ora 15:00/17:00)

Arbitru: Matei Claudiu, Zsigrai Cătălin, Raţ Sebastian jr.;

Observator: Vigu Iosif;

Sportul Botiz - Victoria Apa (ora16:00/18:00)

Arbitru: Bărbuş Stejerel, Ghencean Ionuţ, Sas Bogdan;

Observator: Iuhas Ioan;

Speranţa Halmeu - Dacia Medieşu Aurit (ora16:00/18:00)

Arbitru: Bogdan Răzvan, Orha Dan, Miclăuş Răzvan;

Observator: Halici Eugen;

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 3:

Sâmbătă, 7 septembrie (ora16:00/18:00):

Someşul Oar - FC Unirea Tăşnad

Arbitru: Rad Bogdan, Miron Ciprian, Reday Arpad;

Observator: Torok Zoltan;

Duminică, 8 septembrie (ora16:00/18:00):

Unirea Păuleşti - Cetate Ardud 800

Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Nagy Szabolcs;

Observator: Năstruţ Liviu;

Duminică, 8 septembrie, 

Viitorul Vetiş - Voinţa Babţa (teren Babţa, ora 15:00/17:00)

Arbitri: Mihai Marius, Iuhasz Tibor, Gherasim Florin;

Observator: Gherasim Alexandru;

Duminică, 8 septembrie (ora 16:00/18:00):

Voinţa Doba - Ştiinţa Beltiug

Arbitri: Chiorean George, Botoş Roland, Szakacs Zsolt;

Observator: Mândreanu Remus;

Recolta Dorolţ - Crasna Moftinu Mic

Arbitri: Ovidiu Mazilu, Şovre Octavian, Corb Alexandru;

Observator: Cseh Sandor;

Luceafărul Decebal - Someşul Odoreu (nu se dispută)

 

Program Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 4:

Sâmbătă, 7 septembrie, (ora 14:00/16:00):

Recolta Sanislău - CSM Satu Mare 

Arbitri: Pop Lucian, Botoş Roland, Marian Beniamin;

Observator: Kegyes Tibor;

Sâmbătă, 7 septembrie (ora 16:00/18:00):

Fortuna Căpleni - CSM Victoria Carei

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Moisa Florin;

Observator: Pataki Zoltan;

Duminică, 8 septembrie (ora 16:00/18:00):

Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pişcolt

Arbitri: Brigadă Bihor;

Observator: Dumitraş Gheorghe;

AS Ghenci - Stăruinţa Berveni

Arbitri: Pop Lucian, Kopriva Zsolt, Chiorean Raul;

Observator: Morar Nicolae;

Victoria Tiream - Viitorul Lucăceni

Arbitri: Neichi Sergiu, Bonţidean Daniel, Sician Gabriel;

Observator: Năstruţ Liviu;

Real Andrid - AS Căpleni

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Moisa Florin;

Observator: Rozs Zoltan;

Frohlich Foieni - Schamagosch Ciumeşti (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii