AJF Satu Mare | Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), ediţia 2019/2020

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

Astăzi, la sediul AJF Satu Mare a avut loc ședinţa Comitetului Executiv al forului județean sătmărean în care s-a stabilit componenţa seriilor Ligii a IV-a şi s-a stabilit ţintarul ediţiei 2019/2020.

Seria C (zona Crasna) va avea în componență 13 echipe, Termala Dindești, deși a fost acceptată în cadrul Adunării Generale în Liga 4, a hotărât să evolueze în Liga 5: CSM Victoria Carei, Viitorul Lucăceni, AS Căpleni, Schamagosch Ciumeşti, Unirea Pişcolt, Frohlich Foieni, Schwaben Kalmandi Cămin, Stăruinţa Berveni, AS Ghenci, Fortuna Căpleni, Victoria Tiream, Recolta Sanislău, Real Andrid.

Prima etapă a sezonului ligii a IV-a se va disputa în weekend-ul 24/25 august.

Etapa 1:

CSM Victoria Carei -Schwaben Kalmandi Cămin

Viitorul Lucăceni - Stăruinţa Berveni

AS Căpleni - Fortuna Căpleni

Schamagosch Ciumeşti - Victoria Tiream

Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău

Frohlich Foieni - Real Andrid

AS Ghenci - stă

Etapa 2:

Schwaben Kalmandi Cămin - Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni - CSM Victoria Carei

AS Ghenci - Viitorul Lucăceni

Victoria Tiream - AS Căpleni

Recolta Sanislău - Schamagosch Ciumeşti

Real Andrid - Unirea Pişcolt

Fortuna Căpleni - stă

Etapa 3:

CSM Victoria Carei - AS Ghenci

Viitorul Lucăceni - Fortuna Căpleni

AS Căpleni - Recolta Sanislău

Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid

Unirea Pişcolt - Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni - Schwaben Kalmandi Cămin

Victoria Tiream - stă

Etapa 4:

Frohlich Foieni - Schamagosch Ciumeşti

Schwaben Kalmandi Cămin  Unirea Pişcolt

AS Ghenci  Stăruinţa Berveni

Fortuna Căpleni - CSM Victoria Carei

Victoria Tiream - Viitorul Lucăceni

Real Andrid - AS Căpleni

Recolta Sanislău - stă

Etapa 5:

CSM Victoria Carei - Victoria Tiream

Viitorul Lucăceni - Recolta Sanislău

AS Căpleni - Frohlich Foieni

Schamagosch Ciumeşti - Unirea Pişcolt

Stăruinţa Berveni - Fortuna Căpleni

AS Ghenci - Schwaben Kalmandi Cămin

Real Andrid stă

Etapa 6:

Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin

Unirea Pişcolt - AS Căpleni

Fortuna Căpleni - AS Ghenci

Victoria Tiream - Stăruinţa Berveni

Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei

Real Andrid - Viitorul Lucăceni

Frohlich Foieni - stă

Etapa 7:

CSM Victoria Carei - Real Andrid

Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni

AS Căpleni - Schamagosch Ciumeşti

Schwaben Kalmandi Cămin - Fortuna Căpleni

Stăruinţa Berveni - Recolta Sanislău

AS Ghenci - Victoria Tiream

Unirea Pişcolt - stă

Etapa 8:

AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin

Unirea Pişcolt - Viitorul Lucăceni

Frohlich Foieni - CSM Victoria Carei

Victoria Tiream - Fortuna Căpleni

Recolta Sanislău - AS Ghenci

Real Andrid - Stăruinţa Berveni

Schamagosch Ciumeşti - stă

Etapa 9:

CSM Victoria Carei - Unirea Pişcolt

Viitorul Lucăceni - Schamagosch Ciumeşti

Schwaben Kalmandi Cămin - Victoria Tiream

Stăruinţa Berveni - Frohlich Foieni

AS Ghenci - Real Andrid

Fortuna Căpleni - Recolta Sanislău

AS Căpleni - stă

Etapa 10:

AS Căpleni - Viitorul Lucăceni

Schamagosch Ciumeşti - CSM Victoria Carei

Unirea Pişcolt - Stăruinţa Berveni

Frohlich Foieni - AS Ghenci

Recolta Sanislău - Victoria Tiream

Real Andrid - Fortuna Căpleni

Schwaben Kalmandi Cămin - stă

Etapa 11:

CSM Victoria Carei - AS Căpleni

Schwaben Kalmandi Cămin - Recolta Sanislău

Stăruinţa Berveni - Schamagosch Ciumeşti

AS Ghenci - Unirea Pişcolt

Fortuna Căpleni - Frohlich Foieni

Victoria Tiream - Real Andrid

Viitorul Lucăceni - stă

Etapa 12:

Viitorul Lucăceni - Schwaben Kalmandi Cămin

AS Căpleni - Stăruinţa Berveni

Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci

Unirea Pişcolt - Fortuna Căpleni

Frohlich Foieni - Victoria Tiream

Real Andrid - Recolta Sanislău

CSM Victoria Carei - stă

Etapa a 13-a

CSM Victoria Carei - Viitorul Lucăceni

Schwaben Kalmandi Cămin - Real Andrid

AS Ghenci - AS Căpleni

Fortuna Căpleni - Schamagosch Ciumeşti

Victoria Tiream - Unirea Pişcolt

Recolta Sanislău - Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni - stă

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 30
2 Olimpia MCMXXI Satu Mare 11 28
3 Energia Negreşti 11 25
4 Turul Micula 11 25
5 Speranța Halmeu 11 19
6 Dacia Medieşu Aurit 10 18
7 Victoria Apa 11 13
8 Voinţa Turţ 10 10
9 Voinţa Lazuri 11 8
10 Sportul Botiz 11 7
11 AS Livada 11 4
12 Venus Dumbrava 9 0
Team
Played Points
1 Recolta Dorolţ 10 30
2 Crasna Moftinu Mic 10 27
3 Unirea Păulești 10 24
4 FC Unirea Tăşnad 9 16
5 Someşul Oar 10 14
6 Voinţa Doba 10 13
7 Luceafărul Decebal 9 10
8 Cetate Ardud 10 8
9 Ştiinţa Beltiug 10 7
10 Voinţa Babţa 10 5
11 Viitorul Vetiş 10 2
12 Someşul Odoreu 0 0
Team
Played Points
1 CSM Victoria Carei 12 34
2 AS Căpleni 12 28
3 CSM Satu Mare 9 25
4 Stăruinţa Berveni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 20
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 17
7 Viitorul Lucaceni 12 16
8 Recolta Sanislău 12 15
9 Frohlich Foieni 11 12
10 Schamagosch Ciumeşti 11 10
11 Real Andrid 11 10
12 Victoria Tiream 11 9
13 AS Ghenci 11 7
14 Unirea Pişcolt 12 4

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii