AJF Satu Mare | Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), ediţia 2019/2020

Evaluaţi acest articol
(10 voturi)

Astăzi, la sediul AJF Satu Mare a avut loc ședinţa Comitetului Executiv al forului județean sătmărean în care s-a stabilit componenţa seriilor Ligii a IV-a şi s-a stabilit ţintarul ediţiei 2019/2020.

Seria A (zona Tur-Talna) va avea în componență 12 echipe: Turul Micula, Sportul Botiz, Talna Oraşu Nou, Voinţa Lazuri, Dacia Medieşu Aurit, Venus Dumbrava, Olimpia MCMXXI Satu Mare, Speranţa Halmeu, Victoria Apa, Energia Negreşti, Voinţa Turţ și AS Livada.

Prima etapă a sezonului ligii a IV-a se va disputa în weekend-ul 24/25 august.

Etapa 1:

Turul Micula - Sportul Botiz

Talna Oraşu Nou - Voinţa Lazuri

Dacia Medieşu Aurit - Venus Dumbrava

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Speranţa Halmeu

Victoria Apa - Energia Negreşti

Voinţa Turţ - AS Livada

 

Etapa 2:

Speranţa Halmeu - Voinţa Turţ

Venus Dumbrava - Turul Micula

Sportul Botiz - Talna Oraşu Nou

AS Livada - Victoria Apa

Voinţa Lazuri - Dacia Medieşu Aurit

Energia Negreşti - Olimpia MCMXXI Satu Mare

 

Etapa 3:

Turul Micula - Voinţa Lazuri

Sportul Botiz - Victoria Apa

Talna Oraşu Nou - Venus Dumbrava

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Voinţa Turţ

Speranţa Halmeu - Dacia Medieşu Aurit

Energia Negreşti - AS Livada

 

Etapa 4:

Voinţa Lazuri - Energia Negreşti

Dacia Medieşu Aurit - Sportul Botiz

Venus Dumbrava - Olimpia MCMXXI Satu Mare

Victoria Apa - Speranţa Halmeu

Voinţa Turţ - Turul Micula

AS Livada - Talna Oraşu Nou

 

Etapa 5:

Turul Micula - AS Livada

Talna Oraşu Nou - Dacia Medieşu Aurit

Voinţa Lazuri - Voinţa Turţ

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Victoria Apa

Speranţa Halmeu - Venus Dumbrava

Energia Negreşti - Sportul Botiz

 

Etapa 6:

Turul Micula - Talna Oraşu Nou

Sportul Botiz - Venus Dumbrava

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Dacia Medieşu Aurit

Victoria Apa - Voinţa Lazuri

Voinţa Turţ - Energia Negreşti

AS Livada - Speranţa Halmeu

 

Etapa 7:

Sportul Botiz - Speranţa Halmeu

Dacia Medieşu Aurit - Turul Micula

Venus Dumbrava - Voinţa Lazuri

Energia Negreşti - Talna Oraşu Nou

Voinţa Turţ - Victoria Apa

AS Livada - Olimpia MCMXXI Satu Mare

 

Etapa 8:

Talna Oraşu Nou - Voinţa Turţ

Voinţa Lazuri - AS Livada

Dacia Medieşu Aurit - Victoria Apa

Venus Dumbrava - Energia Negreşti

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Sportul Botiz

Speranţa Halmeu - Turul Micula

 

Etapa 9:

Turul Micula - Olimpia MCMXXI Satu Mare

Voinţa Lazuri - Sportul Botiz

Victoria Apa - Talna Oraşu Nou

Energia Negreşti - Speranţa Halmeu

Voinţa Turţ - Dacia Medieşu Aurit

AS Livada - Venus Dumbrava

 

Etapa 10:

Turul Micula - Victoria Apa

Sportul Botiz - AS Livada

Dacia Medieşu Aurit - Energia Negreşti

Venus Dumbrava - Voinţa Turţ

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Voinţa Lazuri

Speranţa Halmeu - Talna Oraşu Nou

 

Etapa 11:

Talna Oraşu Nou - Olimpia MCMXXI Satu Mare

Voinţa Lazuri - Speranţa Halmeu

Victoria Apa - Venus Dumbrava

Energia Negreşti - Turul Micula

Voinţa Turţ - Sportul Botiz

AS Livada - Dacia Medieşu Aurit

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kids

Rezultate și clasamente fotbal județean

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii