Fotbal județean | Miercuri se joacă o etapă intermediară în cele trei serii din Liga 4

Evaluaţi acest articol
(7 voturi)

Miercuri este programată o etapă intermediară în cele trei serii din liga a patra sătmăreană.

Program Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 20: 

Miercuri, 15 mai (ora 16:00 și 18:00):

Dacia Medieşu Aurit - Someşul Odoreu (teren Odoreu)

Arbitri: Rad Bogdan, Chiorean George, Reday Arpad;

Observator: Halici Eugen;

Energia Negreşti - Talna Oraşu Nou

Arbitri: Brigadă MM;

Observator: Pataki Zoltan

Egri Sasok Agriş - Victoria Apa

Arbitri: Chiorean Cristian, Sician Mihai, Sician Gabriel;

Observator: Rus Gavril;

Sportul Botiz - Speranţa Halmeu

Arbitri: Petruţ Sebastian, Kerekes Vasile, Bumbuc Marius;

Observator: Ziman Cornel;

Voinţa Lazuri - Turul Micula

Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Popescu Tudor, Miclăuş Răzvan;

Observator: Dumitraş Gheorghe;

AS Livada - Venus Dumbrava (ora 16:30 și 18:30)

A: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Kopriva Zsolt;

Observator: Cseh Şandor;

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 20:

Miercuri, 15 mai (ora 16:00 și 18:00):

Luceafărul Decebal - Crasna Moftinu Mic

Arbitri: Raţ Sebastian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Borz Ionel;

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

Arbitri: Peneghi Şerban, Miron Ciprian, Botoş Roland;

Observator: Vigu Iosif;

Someşul Oar - Unirea Păuleşti (ora 16:30 și 18:30)

Arbitri: Dragoş Bogdan, Maxi Cătălin, Szakacs Zsolt;

Observator: Torok Zoltan;

Viitorul Vetiş - Voinţa Doba (ora 16:30 și 18:30)

Arbitri: Elek Simon, Gherman Denis, Şerban Ovidiu;

Observator: Turtureanu Ioan;

Atletic Craidorolţ 0 - 3 Voinţa Babţa ("masa verde")

 

Program Liga 4 Seria C (Zona Crasna), etapa 24:

Miercuri, 15 mai (ora 16:00 și 18:00):

Viitorul Lucăceni - Schwaben Kalmandi Cămin

Arbitri: Chiş Florin, Ardelean Vlad, Juhasz Tibor;

Observator: Morar Nicolae;

Real Andrid - AS Căpleni

Arbitri: Bărbuş Stejerel, Pop Emanuel, Zsigrai Cătălin;

Observator: Gherasim Alexandru;

Victoria Carei - Victoria Tiream

Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Nagy Szabolcs;

Observator: Stoica Viorel;

Fortuna Căpleni - Stăruinţa Berveni (sen. - ora 18:15)

Arbitri: Bogdan Răzvan, Tăbăcaru Sergiu, Mihai Marius;

Observator: Kegyes Tiberiu;

Frohlich Foieni - AS Ghenci (amânat)

Unirea Pişcolt - Schamagosch Ciumeşti (amânat)

Recolta Sanislău stă. 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kardio maraton

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 21 57
2 Energia Negreşti 21 57
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 21 33
6 AS Livada 21 29
7 Dacia Medieşu Aurit 20 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 20 13
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Cetate Ardud 21 22
9 Someşul Oar 21 21
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 21 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 22 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 Stăruinţa Berveni 23 20
11 AS Ghenci 22 19
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 15 38
2 Unirea Bercu 15 28
3 Ugocea Porumbeşti 14 27
4 Prietenia Crucişor 13 25
5 Codreana Homoroade 14 20
6 Recolta Dorolț II 15 16
7 CSM Satu Mare II 13 15
8 Viile Satu Mare 12 13
9 ACS Turulung 15 13
10 Cetate Ardud 14 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii