Juniori A1 | Rezultatele înregistrate în cele trei serii (etapele 19/19/23)

Evaluaţi acest articol
(9 voturi)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a XIX-a din Seriile A și B, respectiv etapa a XXIII-a din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 19:

Duminică, 12 mai:

Speranța Halmeu 0 - 9 Talna Oraşu Nou 

Victoria Apa ?-? Voinţa Lazuri 

Turul Micula 1 - 2 Sportul Botiz 

Venus Dumbrava 5 - 1 Dacia Medieşu Aurit 

Someşul Odoreu 2 - 1 AS Livada 

Luni, 13 mai:

Egri Sasok Agriş ?-? Energia Negreşti 

Clasament Seria A (zona Tur-Talna):

1. Venus Dumbrava 54p

2. Energia Negreşti 45p

3. Voinţa Lazuri 40p

4. Sportul Botiz 34p

5. Turul Micula 31p

6. AS Livada 29p

7. Dacia Medieşu Aurit 20p

8. Speranța Halmeu 19p

9.  Someşul Odoreu 18p

10. Talna Oraşu Nou 16p

11. Egri Sasok Agriş 6p

12. Victoria Apa 3p

 

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 19:

Sâmbătă, 11 mai:

Unirea Păuleşti 1 - 2 Viitorul Vetiş 

Ştiinţa Beltiug ?-? CSM Satu Mare 

Voinţa Doba 1 - 4 Someşul Oar 

Recolta Dorolţ 4 - 3 Luceafărul Decebal 

Duminică, 12 mai:

Voinţa Babţa 1 - 5 Crasna Moftinu Mic 

AS CS Cetate 800 Ardud 3 - 0 Atletic Craidorolț (masa verde)

Clasament Seria B (Zona Someş):

1. Recolta Dorolţ 42p

2. CSM Satu Mare 42p

3. Viitorul Vetiş 37p

4. Someşul Oar 36p

5. Unirea Păuleşti 35p

6. Luceafărul Decebal 32p

7. Ştiinţa Beltiug 21p

8. Voinţa Doba 18p

9. Voinţa Babţa 16p

10 Crasna Moftinu Mic 12p

11. AS CS Cetate 800 Ardud 9p

12. Atletic Craidorolț 6p

 

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 23:

Duminică, 12 mai:

Stăruinţa Berveni 1 - 17 CSM Victoria Carei

AS Ghenci 6 - 2 Unirea Pişcolt 

Recolta Sanislău 5 - 4Frohlich Foieni 

Real Andrid ?-? Viitorul Lucăceni 

Victoria Tiream 2 - 3 Fortuna Căpleni 

AS Căpleni 9 - 0 Schwaben Kalmandi Cămin 

Schamagosch Ciumeşti a stat.

Clasament Seria C (zona Crasna):

1. AS Căpleni 63p

2. CSM Victoria Carei 57p

3. Fortuna Căpleni 40p

4. Frohlich Foieni 36p

5. Schamagosch Ciumeşti 35p

6. Schwaben Kalmandi Cămin 33p

7. Stăruinţa Berveni 25p

8. Unirea Pişcolt 24p

9. Recolta Sanislău 24p

10. AS Ghenci 20p

11. Victoria Tiream 17p

12. Real Andrid 13p

13. Viitorul Lucăceni 8p

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kardio maraton

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 21 57
2 Energia Negreşti 21 57
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 21 33
6 AS Livada 21 29
7 Dacia Medieşu Aurit 20 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 20 13
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Cetate Ardud 21 22
9 Someşul Oar 21 21
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 21 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 22 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 Stăruinţa Berveni 23 20
11 AS Ghenci 22 19
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 15 38
2 Unirea Bercu 15 28
3 Ugocea Porumbeşti 14 27
4 Prietenia Crucişor 13 25
5 Codreana Homoroade 14 20
6 Recolta Dorolț II 15 16
7 CSM Satu Mare II 13 15
8 Viile Satu Mare 12 13
9 ACS Turulung 15 13
10 Cetate Ardud 14 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii