Liga 4 | Toate rezultatele înregistrate în cele trei serii (etapele 19/19/23)

Evaluaţi acest articol
(8 voturi)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile etapei a XIX-a din Seriile A și B, respectiv etapa a XXIII-a din Seria C a ligii a patra sătmărene.

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 19:

Duminică, 12 mai:

Speranța Halmeu 1 - 6 Talna Oraşu Nou (0-3)

Victoria Apa 2 - 3 Voinţa Lazuri (1-2)

Turul Micula 10 - 0 Sportul Botiz (4-0)

Venus Dumbrava 1 - 1 Dacia Medieşu Aurit (0-1)

Someşul Odoreu 2 - 1 AS Livada 

Luni, 13 mai (ora 18:30-seniori):

Egri Sasok Agriş - Energia Negreşti

 

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 19:

Sâmbătă, 11 mai:

Unirea Păuleşti 1 - 0 Viitorul Vetiş (1-0)

Ştiinţa Beltiug 0 - 3 CSM Satu Mare (0-0)

Voinţa Doba 2 - 3 Someşul Oar (1-2)

Recolta Dorolţ 2 - 2 Luceafărul Decebal (0-2)

Duminică, 12 mai:

Voinţa Babţa 3 - 6 Crasna Moftinu Mic (2-3)

AS CS Cetate 800 Ardud 3 - 0 Atletic Craidorolț (masa verde)

 

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 23:

Duminică, 12 mai:

Stăruinţa Berveni 0 - 1 CSM Victoria Carei (0-1)

AS Ghenci 2 - 1 Unirea Pişcolt (2-1)

Recolta Sanislău 2 - 2 Frohlich Foieni (2-1)

Real Andrid 2 - 1 Viitorul Lucăceni 

Victoria Tiream 1 - 3 Fortuna Căpleni (1-2)

AS Căpleni 4 - 0 Schwaben Kalmandi Cămin (2-0)

Schamagosch Ciumeşti a stat.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kardio maraton

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 21 57
2 Energia Negreşti 21 57
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 21 33
6 AS Livada 21 29
7 Dacia Medieşu Aurit 20 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 20 13
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Cetate Ardud 21 22
9 Someşul Oar 21 21
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 21 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 22 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 Stăruinţa Berveni 23 20
11 AS Ghenci 22 19
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 15 38
2 Unirea Bercu 15 28
3 Ugocea Porumbeşti 14 27
4 Prietenia Crucişor 13 25
5 Codreana Homoroade 14 20
6 Recolta Dorolț II 15 16
7 CSM Satu Mare II 13 15
8 Viile Satu Mare 12 13
9 ACS Turulung 15 13
10 Cetate Ardud 14 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii