Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(15 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate jocurile etapei a XV-a din Seriile A și B, respectiv etapa a XIX-a din Seria C a ligii a patra sătmărene, dar și jocurile etapei a XI-a din cele două serii ale ligii a cincea.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 15:

Sâmbătă, 13 aprilie (ora 18:00):

Talna Oraşu Nou - Egri Sasok Agriş (meciul de juniori-amânat)

Arbitri: Pop Lucian, Bathory Ştefan, Mihai Marius;

Observator: Gherasim Alexandru;

Duminică, 14 aprilie:

Sportul Botiz - Venus Dumbrava (ora 14:00 și 16:00)

Arbitri: Simon Elek, Denis Gherman, Şerban Ovidiu;

Observator: Turtureanu Ioan;

Dacia Medieşu Aurit - Victoria Apa (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Peneghi Şerban, Toth Cristian, Marian Beniamin;

Observator: Iuhas Ioan;

AS Livada - Energia Negreşti (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Bogdan Răzvan, Mihali Darius, Mihali Marius;

Observator: Halici Eugen;

Speranța Halmeu - Voinţa Lazuri (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Berei Roland, Căliman Patrick, Sician Gabriel;

Observator: Altfatter Robert;

Someşul Odoreu - Turul Micula (amânat)

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 15:

Sâmbătă, 13 aprilie:

ACS Voinţa Doba - AS CS Cetate 800 Ardud (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Pop Emanuel, Tăbăcaru Sergiu, Matei Claudiu;

Observator: Rus Gavril;

Duminică, 14 aprilie:

Crasna Moftinu Mic - Recolta Dorolţ (ora 15:00-seniorii și ora 17:00-juniorii )

Arbitri: Rad Bogdan, Kopriva TamaS, Kopriva Zsolt;

Observator: Iosif Vigu;

Atletic Craidorolț 0 - 3 Unirea Păuleşti (masa verde)

Viitorul Vetiş - Ştiinţa Beltiug (amânat)

Someşul Oar - Luceafărul Decebal (amânat)

Voinţa Babţa - CSM Satu Mare (amânat)

 

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 19:

Sâmbătă, 13 aprilie:

CSM Victoria Carei - AS Căpleni (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Omuț Marius+asistenți Bihor;

Observator: Pataki Zoltan;

Duminică, 14 aprilie:

Fortuna Căpleni - Recolta Sanislău (ora 11:00 și 13:00)

Arbitri: Bărbuş Stejerel, Popescu Tudor, Trella Zora;

Observator: Borz Ionel;

Schwaben Kalmandi Cămin - Real Andrid (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Chiorean George, Reday Arpad, Botoş Roland;

Observator: Niţă Gheorghe;

Unirea Pişcolt - Viitorul Lucaceni (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Ziman Cornel;

AS Ghenci - Victoria Tiream (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Bonţidean Daniel;

Observator: Dumitraş Gheorghe;

Stăruinţa Berveni - Schamagosch Ciumeşti (ora 15:00 și 17:00)

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Sălăgean Norbert, Miron Ciprian;

Observator: Torok Zoltan;

Frohlich Foieni stă.

 

Program Liga 5, Seria A, etapa 11:

Sâmbătă, 13 aprilie:

Olimpia Domăneşti - Termala Dindeşti (ora 16:00)

Arbitri: Raţ Sebastian, Raţ Sebastian jr.,Bumbuc Marius;

Observator: Kegyes Tibor;

Duminică, 14 aprilie:

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Gloria Moftinu Mare (ora 14:00)

Arbitri: Mazilu Ovidiu, Zsigrai Cătălin, Pop Cristian;

Observator:  Kalmar Iosif;

Olimpia Căuaş - Kneho Urziceni (ora 14:00)

Arbitri: Pop Emanuel, Szakacs Zsolt, Ghencean Ionuţ;

Observator: Rozs Zoltan;

Speranța Bogdand - Platanul Marna (ora 17:00)

Arbitri: Chiş Florin, Iuhas Tibor, Ardelean Vlad;

Observator:  Morar Nicolae;

Vulturii Santău 2013 - Dacia Supur (amânat)

 

Program Liga 5, Seria B, etapa 11:

Duminică, 14 aprilie:

Prietenia Crucişor - Ugocea Porumbeşti (ora 16:00)

Arbitri: Matei Claudiu, Miclăuş Răzvan, Estan Alex;

Observator: Stoica Viorel;

Vointa Turț - ACS Turulung (ora 17:00)

Arbitri: Petruţ Sebastian, Bor Alberto, Jennifer Damian;

Observator: Szabo I.;

Unirea Bercu - Codreana Homoroade (ora 17:00)

Arbitri: Mihai Marius, Sician Mihai, Sas Bogdan;

Observator: Lizak Paul;

Recolta Dorolț II -Dara - AS CS Cetate 800 Ardud (ora 17:00)

Arbitri: Kerekes Vasile, Bilţ Ionuţ, Batori Patrick;

Observator: Chioreanu Radu;

CSM Satu Mare - Viitorul Viile Satu Mare (amânat)

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 12 Aprilie 2019 10:45

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 16 45
2 Talna Oraşu Nou 16 42
3 Turul Micula 15 34
4 Victoria Apa 16 27
5 Speranța Halmeu 15 27
6 Dacia Medieşu Aurit 15 23
7 AS Livada 16 17
8 Venus Dumbrava 16 17
9 Sportul Botiz 15 13
10 Voinţa Lazuri 16 11
11 Someşul Odoreu 15 9
12 Egri Sasok Agriş 15 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 15 45
2 Ştiinţa Beltiug 15 37
3 Crasna Moftinu Mic 15 32
4 Recolta Dorolţ 16 31
5 Voinţa Babţa 14 28
6 Luceafărul Decebal 12 24
7 Unirea Păulești 15 21
8 Someşul Oar 14 14
9 Cetate Ardud 16 13
10 Viitorul Vetiş 15 6
11 Voinţa Doba 13 6
12 Atletic Craidorolț 16 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 18 45
2 Schamagosch Ciumeşti 19 45
3 CSM Victoria Carei 18 43
4 Fortuna Căpleni 18 37
5 Frohlich Foieni 18 33
6 Schwaben Kalmandi Cămin 19 25
7 Real Andrid 18 25
8 Unirea Pişcolt 19 24
9 Recolta Sanislău 19 21
10 Stăruinţa Berveni 18 16
11 AS Ghenci 19 13
12 Viitorul Lucaceni 18 11
13 Victoria Tiream 19 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 10 27
2 Prietenia Crucişor 11 25
3 Unirea Bercu 12 21
4 Ugocea Porumbeşti 11 21
5 Codreana Homoroade 11 13
6 Recolta Dorolț II 12 12
7 CSM Satu Mare II 8 11
8 Viile Satu Mare 9 10
9 ACS Turulung 11 7
10 Cetate Ardud 11 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii