Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

În weekend sunt programate primele meciuri ale returului din Liga 4, seriile A și B (etapa 12), jocurile etapei 16 din Seria C și un meci din 16-imile Cupei României - faza județeană.

Din păcate, startul returului a luat din nou prin surprindere cateva echipe din Seria B a ligii a patra, deși echipele din Seria C au jucat deja trei etape în acest an...

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 12:

Duminică, 24 martie (ora 13:00 și 15:00):

Turul Micula - Egri Sasok Agriş

Arbitri: Pop Lucian, Kopriva Tamas, Moisa Florin;

Observator: Stoica Viorel;

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Lazuri

Arbitri: Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;

Observator: Turtureanu Ioan;

Someşul Odoreu - Venus Dumbrava

Arbitri: Bărbuş Stejerel, Estan Alex, Ghencean Ionuţ;

Observator: Halici Eugen;

Sportul Botiz - Victoria Apa (meciul de juniori se joacă miercuri, 27.03.2019))

Arbitri: Berei Roland, Batori Patrick, Sas Bogdan;

Observator: Iuhas Ioan;

Speranța Halmeu - Energia Negreşti

Arbitri: Birgadă Maramureș;

Observator: Dumitraş Gheorghe;

Talna Oraşu Nou - AS Livada (ora 14:00 și16:00)

Arbitri: Matei Claudiu, Denis Gherman, Bilţ Ionuţ;

Observator: Rus Gavril;

 

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 12:

Duminică, 24 martie (ora 13:00 și 15:00):

AS CS Cetate 800 Ardud - Recolta Dorolţ (teren Dorolț)

Arbitri: Peter Alin, Juhasz Tibor, Ardelean Vlad;

Observator: Morar Nicolae;

Viitorul Vetiş - CSM Satu Mare

Arbitri: Bathory Ştefan, Lukacs Levente, Nagy Szabolcs;

Observator: Borz Ionel;

ACS Voinţa Doba - Unirea Păuleşti (amânat)

Voinţa Babţa - Luceafărul Decebal (amânat)

Crasna Moftinu Mic - Someşul Oar (amânat)

Atletic Craidorolț - Ştiinţa Beltiug (nu se dispută)

 

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 16:

Sâmbătă, 23 martie (ora 13:00 și 15:00):

CSM Victoria Carei - Schamagosch Ciumeşti

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Zsolt, Rad Bogdan;

Observator:  Kegyes Tibor;

Duminică, 24 martie (ora 13:00 și 15:00):

Unirea Pişcolt - Real Andrid

Arbitri: Raţ Sebastian, Popescu Tudor, Zsigrai Cătălin;

Observator: Torok Zoltan;

Stăruinţa Berveni - Viitorul Lucăceni

Arbitri: Omuţ Marius, Pop Adina, Corb Alexandru;

Observator: Petz Istvan;

Fortuna Căpleni - Frohlich Foieni

Arbitri: Chiorean Cristian, Şerban Ovidiu, Hepcal Daniel;

Observator: Vigu Iosif;

Victoria Tiream - Recolta Sanislău

Arbitri: Rebegea Ciprian, Bonţindean Daniel, Raţ Sebastian Jr.;

Observator: Ziman Cornel;

AS Ghenci - Schwaben Kalmandi Cămin

Arbitri: Chiorean George, Sălăgean Norbert, Botoş Roland;

Observator: Rozs Zoltan;

AS Căpleni stă.

 

Cupa României (sâmbătă, 23 martie, ora 15:00):

Olimpia MCMXXI Satu Mare - ACS Voinţa Doba

Arbitri: Rebegea Ciprian, Matei Claudiu, Bumbuc Marius;

Observator: Cseh Alexandru;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 22 Martie 2019 12:39

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 16 45
2 Talna Oraşu Nou 16 42
3 Turul Micula 15 34
4 Victoria Apa 16 27
5 Speranța Halmeu 15 27
6 Dacia Medieşu Aurit 15 23
7 AS Livada 16 17
8 Venus Dumbrava 16 17
9 Sportul Botiz 15 13
10 Voinţa Lazuri 16 11
11 Someşul Odoreu 15 9
12 Egri Sasok Agriş 15 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 15 45
2 Ştiinţa Beltiug 15 37
3 Crasna Moftinu Mic 15 32
4 Recolta Dorolţ 16 31
5 Voinţa Babţa 14 28
6 Luceafărul Decebal 12 24
7 Unirea Păulești 15 21
8 Someşul Oar 14 14
9 Cetate Ardud 16 13
10 Viitorul Vetiş 15 6
11 Voinţa Doba 13 6
12 Atletic Craidorolț 16 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 18 45
2 Schamagosch Ciumeşti 19 45
3 CSM Victoria Carei 18 43
4 Fortuna Căpleni 18 37
5 Frohlich Foieni 18 33
6 Schwaben Kalmandi Cămin 19 25
7 Real Andrid 18 25
8 Unirea Pişcolt 19 24
9 Recolta Sanislău 19 21
10 Stăruinţa Berveni 18 16
11 AS Ghenci 19 13
12 Viitorul Lucaceni 18 11
13 Victoria Tiream 19 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 10 27
2 Prietenia Crucişor 11 25
3 Unirea Bercu 12 21
4 Ugocea Porumbeşti 11 21
5 Codreana Homoroade 11 13
6 Recolta Dorolț II 12 12
7 CSM Satu Mare II 8 11
8 Viile Satu Mare 9 10
9 ACS Turulung 11 7
10 Cetate Ardud 11 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii