Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Juniori A1 | Rezultatele înregistrate în Liga 4, Seria C (etapa 15)

Evaluaţi acest articol
(4 voturi)

Sâmbătă și duminică au fost programate jocurile etapei a XV-a din Seria C a ligii a patra, etapă în care gazdele au câștigat cinci jocuri, iar oaspeții doar unul.

Scorul etapei s-a înregistrat la Carei, echipa pregătită de Tabi Zsolt câștigând cu scorul de 17-0 duelul cu Recolta Sanislău, singura victorie a oaspeților fiind obținută de Frohlich Foieni, 4-1 la Andrid.

Rezultate Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 15:

Sâmbătă, 16 martie:

CSM Victoria Carei 17 - 0 Recolta Sanislău (11-0)

Duminică, 17 martie:

AS Căpleni 3 - 0 Fortuna Căpleni (1-0)

Stăruinţa Berveni 3 - 1 Victoria Tiream (2-1)

Real Andrid 1 - 4 Frohlich Foieni (1-1)

Schamagosch Ciumeşti 3 - 0 AS Ghenci 

Schwaben Kalmandi Cămin 3 - 1 Unirea Pişcolt (1-1)

Viitorul Lucăceni a stat.

 

Clasament JUNIORI Liga 4, Seria C:

1. AS Căpleni 42p

2. CSM Victoria Carei 39p

3. Schwaben Kalmandi Cămin 27p

4. Frohlich Foieni 27p

5. Schamagosch Ciumeşti 25p

6. Fortuna Căpleni 19p

7. Stăruinţa Berveni 18p

8. Unirea Pişcolt 15p

9. Recolta Sanislău 14p

10. AS Ghenci 10p

11. Viitorul Lucaceni 8p

12. Real Andrid 8p

13. Victoria Tiream 7p

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Energia Negreşti 16 45
2 Talna Oraşu Nou 16 42
3 Turul Micula 15 34
4 Victoria Apa 16 27
5 Speranța Halmeu 15 27
6 Dacia Medieşu Aurit 15 23
7 AS Livada 16 17
8 Venus Dumbrava 16 17
9 Sportul Botiz 15 13
10 Voinţa Lazuri 16 11
11 Someşul Odoreu 15 9
12 Egri Sasok Agriş 15 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 15 45
2 Ştiinţa Beltiug 15 37
3 Crasna Moftinu Mic 15 32
4 Recolta Dorolţ 16 31
5 Voinţa Babţa 14 28
6 Luceafărul Decebal 12 24
7 Unirea Păulești 15 21
8 Someşul Oar 14 14
9 Cetate Ardud 16 13
10 Viitorul Vetiş 15 6
11 Voinţa Doba 13 6
12 Atletic Craidorolț 16 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 18 45
2 Schamagosch Ciumeşti 19 45
3 CSM Victoria Carei 18 43
4 Fortuna Căpleni 18 37
5 Frohlich Foieni 18 33
6 Schwaben Kalmandi Cămin 19 25
7 Real Andrid 18 25
8 Unirea Pişcolt 19 24
9 Recolta Sanislău 19 21
10 Stăruinţa Berveni 18 16
11 AS Ghenci 19 13
12 Viitorul Lucaceni 18 11
13 Victoria Tiream 19 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 10 27
2 Prietenia Crucişor 11 25
3 Unirea Bercu 12 21
4 Ugocea Porumbeşti 11 21
5 Codreana Homoroade 11 13
6 Recolta Dorolț II 12 12
7 CSM Satu Mare II 8 11
8 Viile Satu Mare 9 10
9 ACS Turulung 11 7
10 Cetate Ardud 11 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii