Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Seria C | Rezultatele înregistrate în prima etapă a returului la juniori A1

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Duminică s-au disputat meciurile primei etape a returului din Seria C a ligii a patra sătmărene la juniori A1.

A fost o etapă cu multe goluri, în cele șase jocuri marcându-se 30 goluri, oaspeții câștigând patru dintre cele șase meciuri, iar gazdele doar două.

Primele trei echipe din clasamentul Seriei C, AS Căpleni, Carei și Cămin și-a câștigat meciurile disputate în deplasare, astfel că nu sunt modificări în partea superioară a clasamentului.

Rezultate juniori A1 - Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 14:

Duminică, 10 martie:

Unirea Pişcolt 1 - 3 AS Căpleni 

Victoria Tiream 0 - 4 Schamagosch Ciumeşti 

Frohlich Foieni 1 - 6 CSM Victoria Carei

Fortuna Căpleni 8 - 0 Real Andrid 

AS Ghenci 5 - 0 Viitorul Lucăceni

Recolta Sanislău 0 - 2 Schwaben Kalmandi Cămin 

Stăruinţa Berveni a stat.

 

Clasament juniori A1, Liga 4, Seria C:

1. AS Căpleni 39p

2. CSM Victoria Carei 36p

3. Schwaben Kalmandi Cămin 24p

4. Frohlich Foieni 24p

5. Schamagosch Ciumeşti 22p

6. Fortuna Căpleni 19p

7. Unirea Pişcolt 15p

8. Stăruinţa Berveni 15p

9. Recolta Sanislău 14p

10. AS Ghenci 10p

11. Viitorul Lucaceni 8p

12. Real Andrid 8p

13. Victoria Tiream 7p

Program juniori A1 - Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 15:

AS Căpleni - Fortuna Căpleni

Stăruinţa Berveni - Victoria Tiream

CSM Victoria Carei - Recolta Sanislău

Real Andrid - Frohlich Foieni

Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci

Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pişcolt

Viitorul Lucăceni stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 31
2 Energia Negreşti 11 30
3 Turul Micula 11 25
4 Speranța Halmeu 11 23
5 Victoria Apa 11 17
6 AS Livada 11 13
7 Venus Dumbrava 11 13
8 Dacia Medieşu Aurit 10 12
9 Sportul Botiz 10 10
10 Someşul Odoreu 11 9
11 Voinţa Lazuri 11 7
12 Egri Sasok Agriş 11 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 11 33
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Voinţa Babţa 11 22
4 Luceafărul Decebal 10 21
5 Crasna Moftinu Mic 11 20
6 Recolta Dorolţ 11 19
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 11 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 11 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 14 36
2 Schamagosch Ciumeşti 14 36
3 CSM Victoria Carei 14 31
4 Fortuna Căpleni 14 28
5 Frohlich Foieni 14 27
6 Schwaben Kalmandi Cămin 14 22
7 Real Andrid 14 20
8 Unirea Pişcolt 14 17
9 Recolta Sanislău 14 14
10 Viitorul Lucaceni 13 10
11 Stăruinţa Berveni 13 8
12 Victoria Tiream 14 6
13 AS Ghenci 14 6

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii