Liga 4 | Seria C | Rezultatele înregistrate în prima etapă a returului la juniori A1

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Duminică s-au disputat meciurile primei etape a returului din Seria C a ligii a patra sătmărene la juniori A1.

A fost o etapă cu multe goluri, în cele șase jocuri marcându-se 30 goluri, oaspeții câștigând patru dintre cele șase meciuri, iar gazdele doar două.

Primele trei echipe din clasamentul Seriei C, AS Căpleni, Carei și Cămin și-a câștigat meciurile disputate în deplasare, astfel că nu sunt modificări în partea superioară a clasamentului.

Rezultate juniori A1 - Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 14:

Duminică, 10 martie:

Unirea Pişcolt 1 - 3 AS Căpleni 

Victoria Tiream 0 - 4 Schamagosch Ciumeşti 

Frohlich Foieni 1 - 6 CSM Victoria Carei

Fortuna Căpleni 8 - 0 Real Andrid 

AS Ghenci 5 - 0 Viitorul Lucăceni

Recolta Sanislău 0 - 2 Schwaben Kalmandi Cămin 

Stăruinţa Berveni a stat.

 

Clasament juniori A1, Liga 4, Seria C:

1. AS Căpleni 39p

2. CSM Victoria Carei 36p

3. Schwaben Kalmandi Cămin 24p

4. Frohlich Foieni 24p

5. Schamagosch Ciumeşti 22p

6. Fortuna Căpleni 19p

7. Unirea Pişcolt 15p

8. Stăruinţa Berveni 15p

9. Recolta Sanislău 14p

10. AS Ghenci 10p

11. Viitorul Lucaceni 8p

12. Real Andrid 8p

13. Victoria Tiream 7p

Program juniori A1 - Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 15:

AS Căpleni - Fortuna Căpleni

Stăruinţa Berveni - Victoria Tiream

CSM Victoria Carei - Recolta Sanislău

Real Andrid - Frohlich Foieni

Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci

Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pişcolt

Viitorul Lucăceni stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kardio maraton

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 21 29
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 20 13
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 22 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 Stăruinţa Berveni 23 20
11 AS Ghenci 22 19
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 15 38
2 Unirea Bercu 15 28
3 Ugocea Porumbeşti 14 27
4 Prietenia Crucişor 13 25
5 Codreana Homoroade 14 20
6 Recolta Dorolț II 15 16
7 CSM Satu Mare II 13 15
8 Viile Satu Mare 12 13
9 ACS Turulung 15 13
10 Cetate Ardud 14 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii