Liga 4 | Seria C | Rezultatele înregistrate în prima etapă a returului

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

În această după-amiază s-au disputat meciurile etapei a XIV-a din Seria C a ligii a patra, etapă în care gazdele s-au impus în două meciuri, oaspeții au câștigat trei jocuri, iar duelul dintre Sanislău și Cămin s-a încheiat la egalitate.

În prima etapă a returului, primele trei clasate din Seria C au câștigat meciurile disputate în deplasare, astfel că nu sunt modificări în partea superioară a clasamentului.

Rezultate Liga 4, Seria C (Zona Crasna), etapa 14:

Duminică, 10 martie:

Unirea Pişcolt 2 - 3 AS Căpleni (1-1)

Victoria Tiream 0 - 2 Schamagosch Ciumeşti (0-1)

Frohlich Foieni 1 - 2 CSM Victoria Carei (0-0)

Fortuna Căpleni 3 - 1 Real Andrid (1-1)

AS Ghenci 4 - 3 Viitorul Lucăceni (3-0)

Recolta Sanislău 2 - 2 Schwaben Kalmandi Cămin (1-1)

Stăruinţa Berveni a stat.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energy kardio maraton

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 21 29
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 20 13
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 22 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 Stăruinţa Berveni 23 20
11 AS Ghenci 22 19
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 15 38
2 Unirea Bercu 15 28
3 Ugocea Porumbeşti 14 27
4 Prietenia Crucişor 13 25
5 Codreana Homoroade 14 20
6 Recolta Dorolț II 15 16
7 CSM Satu Mare II 13 15
8 Viile Satu Mare 12 13
9 ACS Turulung 15 13
10 Cetate Ardud 14 7

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii