Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Rezultatele înregistrate la juniori A1 (etapa 11)

Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

Sâmbătă și duminică s-au jucat meciurile de juniori A1 din cadrul etapei a XI-a din cele trei serii ale ligii a patra sătmărene.

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 11: 

Sâmbătă, 10 noiembrie: 

Talna Oraşu Nou 3 - 0 Dacia Medieşu Aurit (neprezentare oaspeți)

Energia Negreşti 3 - 0 Victoria Apa (neprezentare oaspeți)

Duminică, 11 noiembrie:

Speranţa Halmeu 0 - 6 Turul Micula

AS Livada 1 - 2 Sportul Botiz 

Venus Dumbrava 6 - 0 Egri Sasok Agriş 

Someşul Odoreu 0 - 4 Voinţa Lazuri 

 

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 11:

Sâmbătă, 10 noiembrie:

Someşul Oar 18 - 0 Atletic Craidorolţ

Luceafărul Decebal 2 - 4 Ştiinţa Beltiug 

Crasna Moftinu Mic 0 - 3 Viitorul Vetiş 

Duminică, 4 noiembrie:

Voinţa Babţa 3 - 0 Cetate Ardud 800 (neprezentare oaspeți)

Unirea Păuleşti 1 - 6 Recolta Dorolţ 

 

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 11:

Duminică, 11 noiembrie:

AS Ghenci 0 - 2 Frohlich Foieni

Schamagosch Ciumeşti 3 - 2 Unirea Pişcolt

Stăruinţa Berveni 2 - 4 Fortuna Căpleni 

Schwaben Kalmandi Cămin 3 - 0 Viitorul Lucăceni (neprezentare oaspeți)

AS Căpleni 6 - 2 Real Andrid

Victoria Tiream 2 - 5 CSM Victoria Carei 

Recolta Sanislău a stat.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 31
2 Energia Negreşti 11 30
3 Turul Micula 11 25
4 Speranța Halmeu 11 23
5 Victoria Apa 11 17
6 AS Livada 11 13
7 Venus Dumbrava 11 13
8 Dacia Medieşu Aurit 10 12
9 Sportul Botiz 10 10
10 Someşul Odoreu 11 9
11 Voinţa Lazuri 11 7
12 Egri Sasok Agriş 11 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 11 33
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Voinţa Babţa 11 22
4 Luceafărul Decebal 10 21
5 Crasna Moftinu Mic 11 20
6 Recolta Dorolţ 11 19
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 11 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 11 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 12 33
2 Schamagosch Ciumeşti 12 30
3 CSM Victoria Carei 12 25
4 Frohlich Foieni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 22
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 20
7 Real Andrid 12 20
8 Unirea Pişcolt 12 16
9 Recolta Sanislău 12 13
10 Viitorul Lucaceni 12 10
11 Victoria Tiream 12 6
12 Stăruinţa Berveni 12 5
13 AS Ghenci 12 3

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii