Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din Liga 4 (etapa 11)

Evaluaţi acest articol
(5 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XI-a din cele trei serii ale ligii a patra, respectiv jocuri restante din Liga 5 și un meci din turul doi al Cupei României - faza județeană.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 11:
Sâmbătă, 10 noiembrie:
Talna Oraşu Nou – Dacia Medieşu Aurit (ora 11:00 și 13:00)
Arbitri: Bathory Ştefan, Nagy Szabolcs, Estan Alex;
Observator: Andreica Marcel;
Energia Negreşti – Victoria Apa (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Brigadă MM;
Observator: Gherasim Alex;

Duminică, 11 noiembrie:
Speranţa Halmeu – Turul Micula (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Man Cătălin, Estan Alex;
Obs. Dumitraş Gheorghe
AS Livada – Sportul Botiz (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Dragoş Bogdan, Roşu Florin, Sălăgean Norbert;
Observator: Halici Eugen;
Venus Dumbrava – Egri Sasok Agriş (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Mihali Darius, Zsigrai Cătălin;
Observator: Vigu Iosif;
Someşul Odoreu – Voinţa Lazuri (teren Lazuri - ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Bonţidean Daniel, Sician Gabriel;
Observator: Iuhas Ioan;

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 11:
Sâmbătă, 10 noiembrie:
Someşul Oar – Atletic Craidorolţ (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Pop Lucian, Sălăgean Norbert, Chiorean George;
Observator: Borz Ionel;
Luceafărul Decebal – Ştiinţa Beltiug (ora 12:00 seniori și ora 14:00 juniori)
Arbitri: Mazilu Ovidiu, Şovre Octavian, Tăbăcaru Sergiu;
Observator: Stoica Viorel;
Crasna Moftinu Mic – Viitorul Vetiş (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Neichi Sergiu, Reday Arpad, Ciceu Marian;
Observator: Lizac Paul;

Duminică, 4 noiembrie:
Voinţa Babţa – Cetate Ardud 800 (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Chiş Florin, Ardelean Vlad, Borza Vlad;
Observator: Niţă Gheorghe;
Unirea Păuleşti – Recolta Dorolţ (teren Dara - ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Rad Bogdan;
Observator: Pataki Zoltan;

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 11:
Duminică, 11 noiembrie:
AS Ghenci – Frohlich Foieni (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Petruţ Sebastian, Nagy Szabolcs, Gherman Denis;
Observator: Mândreanu Remus;
Schamagosch Ciumeşti – Unirea Pişcolt (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Peneghi Şerban, Botoş Roland, Moisa Florin;
Observator: Petz Istvan;
Stăruinţa Berveni – Fortuna Căpleni (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Şerban Ovidiu, Ghencean Marius;
Observator: Schwarcz Oscar;
Schwaben Kalmandi Cămin – Viitorul Lucăceni (teren Sanislău - ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Kopriva Zsolt;
Observator: Torok Zoltan;
AS Căpleni - Real Andrid (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Turtureanu Ioan
Victoria Tiream – Victoria Carei (ora 12:00 și 14:00)
Arbitri: Pop Emanuel, Jennifer D. Denisa, Orha Dan;
Observator: Cseh Şandor;
Recolta Sanislău stă.

Meci restant, Liga 5, Seria B, etapa 2:
AS CS Cetate Ardud 800 II - Recolta Dorolţ II (sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:00, teren Dara)
Arbitri: Raţ Sebastian, Nagy Mate, Pop Paul Adelin;
Observator: Neichi Ioan;
Meci restant, Liga 5, Seria B, etapa 9:
CSM Satu Mare - Prietenia Crucişor (sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:00)
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Lukacs Levente, Szabo Andrei;
Observator: Ziman Cornel;
Meci restant, Liga 5, Seria A, etapa 7:
Speranţa Bogdand – CS SC Olimpia MCMXXI SM (duminică, 11 noiembrie, ora 14:00)
Arbitri: Raţ Sebastian, Matei Claudiu, Raţ Sebastian jr.;
Observator: Năstruţ Liviu;
Meci restant, Liga 5, Seria A, etapa 3:
Kneho Urziceni - Dacia Supur (duminică, 11 noiembrie, ora 14:00)
Arbitri: Chiorean George, Szakacs Zsolt, Marian Beniamin;
Observator: Papp Ioan;

Cupa României - faza județeană:
Termala Dindeşti – Vulturii Santău (duminică, 11 noiembrie, ora 14:00)
Arbitri: Peter Alin, Dănuţ Mihuţ, Ciordaş Gabriel;
Observator: Rus Gavril;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 09 Noiembrie 2018 11:07

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 31
2 Energia Negreşti 11 30
3 Turul Micula 11 25
4 Speranța Halmeu 11 23
5 Victoria Apa 11 17
6 AS Livada 11 13
7 Venus Dumbrava 11 13
8 Dacia Medieşu Aurit 10 12
9 Sportul Botiz 10 10
10 Someşul Odoreu 11 9
11 Voinţa Lazuri 11 7
12 Egri Sasok Agriş 11 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 11 33
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Voinţa Babţa 11 22
4 Luceafărul Decebal 10 21
5 Crasna Moftinu Mic 11 20
6 Recolta Dorolţ 11 19
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 11 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 11 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 12 33
2 Schamagosch Ciumeşti 12 30
3 CSM Victoria Carei 12 25
4 Frohlich Foieni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 22
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 20
7 Real Andrid 12 20
8 Unirea Pişcolt 12 16
9 Recolta Sanislău 12 13
10 Viitorul Lucaceni 12 10
11 Victoria Tiream 12 6
12 Stăruinţa Berveni 12 5
13 AS Ghenci 12 3

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii