Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Rezultatele înregistrate la juniori A1 (etapa 10)

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile de juniori A1 programate în cadrul etapei a zece din cele trei serii ale ligii a patra sătmărene.

În urma rezultatelor înregistrate în etapa din weekend, Seria A are un nou lider, Venus Dumbrava (27 puncte) trecând peste Energia Negrești (26 puncte), iar pe locul trei se situează Voința Lazuri, cu 25 puncte.
Seria B este condusă în continuare de echipa pregătită de Tibi Csik, CSM Satu Mare, cu 24 puncte, pe locul 2 a urcat Viitorul Vetiș (21 puncte), iar locul trei este ocupat de Luceafărul Decebal, cu 19 puncte.
În Seria C, lider este tot AS Căpleni, singura echipă din serie care a bifat nouă victorii consecutive și are punctaj maxim în acest sezon, pe locul doi se situează CSM Victoria carei (24 puncte), iar pe locul trei este Frohlich Foieni (17 puncte).

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 10:
Sâmbătă, 3 noiembrie:
Victoria Apa - Speranța Halmeu (nu s-a jucat)

Duminică, 4 noiembrie:
Egri Sasok Agriş 3 - 5 Someşul Odoreu
Voinţa Lazuri 1 - 3 Venus Dumbrava
Turul Micula 3 - 1 Talna Oraşu Nou
Dacia Medieşu Aurit 4 - 4 AS Livada
Sportul Botiz 2 - 2 Energia Negreşti

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 10:
Sâmbătă, 3 noiembrie:
CSM Satu Mare 7 - 2 Unirea Păuleşti
Ştiinţa Beltiug 13 - 2 Voinţa Babţa

Duminică, 4 noiembrie:
Recolta Dorolţ 8 - 2 Voinţa Doba
Viitorul Vetiş 4 - 1 Someşul Oar
Atletic Craidorolț 1 - 9 Luceafărul Decebal
AS CS Cetate 800 Ardud - Crasna Moftinu Mic (nu s-a jucat)

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 10:
Sâmbătă, 3 noiembrie:
CSM Victoria Carei 6 - 0 Stăruinţa Berveni

Duminică, 4 noiembrie:
Fortuna Căpleni 1 - 0 Victoria Tiream
Unirea Pişcolt 2 - 0 AS Ghenci
Frohlich Foieni 3 - 2 Recolta Sanislău
Viitorul Lucăceni 1 - 1 Real Andrid
Schwaben Kalmandi Cămin 2 - 4 AS Căpleni
Schamagosch Ciumeşti stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Lasă un comentariu

energykardioclubnoiembrie

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 11 31
2 Energia Negreşti 11 30
3 Turul Micula 11 25
4 Speranța Halmeu 11 23
5 Victoria Apa 11 17
6 AS Livada 11 13
7 Venus Dumbrava 11 13
8 Dacia Medieşu Aurit 10 12
9 Sportul Botiz 10 10
10 Someşul Odoreu 11 9
11 Voinţa Lazuri 11 7
12 Egri Sasok Agriş 11 0
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 11 33
2 Ştiinţa Beltiug 11 28
3 Voinţa Babţa 11 22
4 Luceafărul Decebal 10 21
5 Crasna Moftinu Mic 11 20
6 Recolta Dorolţ 11 19
7 Unirea Păulești 11 15
8 Someşul Oar 11 14
9 Cetate Ardud 11 7
10 Voinţa Doba 10 6
11 Atletic Craidorolț 11 3
12 Viitorul Vetiş 11 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 12 33
2 Schamagosch Ciumeşti 12 30
3 CSM Victoria Carei 12 25
4 Frohlich Foieni 12 24
5 Fortuna Căpleni 12 22
6 Schwaben Kalmandi Cămin 12 20
7 Real Andrid 12 20
8 Unirea Pişcolt 12 16
9 Recolta Sanislău 12 13
10 Viitorul Lucaceni 12 10
11 Victoria Tiream 12 6
12 Stăruinţa Berveni 12 5
13 AS Ghenci 12 3

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii