Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din Liga 4 (etapa 4) și Liga 5 (etapa 3) Foto: Sportul Sătmărean

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din Liga 4 (etapa 4) și Liga 5 (etapa 3)

Evaluaţi acest articol
(8 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate să se dispute jocurile etapei a patra din Liga 4 și meciurile etapei a treia din Liga 5. Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 4:
Duminică, 23 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Victoria Apa - Dacia Medieşu Aurit
Arbitri: Neichi Sergiu, Nagy Mate, Por Constantin;
Observator: Borz Ionel;
Energia Negreşti - AS Livada
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Kopriva Zsolt;
Observator: Cseh Sandor;
Voinţa Lazuri - Speranța Halmeu
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Bonţidean Daniel, Ghencean Marius;
Observator: Năstruţ Liviu;
Venus Dumbrava - Sportul Botiz
Arbitri: Brigadă MM;
Observator: Gherasim Alexandru;

Luni, 24 septembrie (ora 15:30 și 17:30):
Egri Sasok Agriş - Talna Oraşu Nou
Arbitri: Bathory Ştefan, Estan Alex, Szabo Andrei;
Observator: Ziman Cornel;
Turul Micula - Someşul Odoreu (amânat)

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 4:
Sâmbătă, 22 septembrie:
CSM Satu Mare - Voinţa Babţa (juniori - ora 09:45 și seniori - 17:00):
Arbitri: Omuţ Marius, BH, BH;
Observator: Albu Sergiu
Unirea Păuleşti - Atletic Craidorolț (ora 17:00, meciul de juniori amânat)
Arbitri: Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Turtureanu Ion;

Duminică, 23 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Ştiinţa Beltiug - Viitorul Vetiş
Arbitri: Chiş Florin, Ardelean Vlad, Borza Vlad;
Observator: Niţă Gheorghe;
Luceafărul Decebal - Someşul Oar
Arbitri: Pop Lucian, Toth Cristian, Vass Mark;
Observator: Rus Gavril;
Recolta Dorolţ - Crasna Moftinu Mic
Arbitri: Peter Alin, Iuhas Tibor, Ciceu Marian
Observator: Pataki Zoltan;
AS CS Cetate 800 Ardud - ACS Voinţa Doba (teren Mădăras)
Arbitri: Rad Bogdan, Miron Ciprian, Reday Arpad;
Observator: Morar Nicolae;

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 4:
Sâmbătă, 22 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
CSM Victoria Carei - Viitorul Lucăceni
Arbitri: Pop Lucian, Pop Emanuel, Tăbăcaru Sergiu;
Observator: Petz Istvan;

Duminică, 23 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Unirea Pişcolt - Frohlich Foieni
Arbitri: Peneghi Şerban, Sălăgean Norbert, Botoş Roland;
Observator: Torok Zoltan;
Schwaben Kalmandi Cămin - Victoria Tiream
Arbitri: Horvat Raul (SJ), Bărjac Ştefan (SJ), Ghilea Adelina (SJ);
Observator: Kegyes Tibor;
Fortuna Căpleni - Schamagosch Ciumeşti
Arbitri: Bathory Ştefan, Pop Emanuel, Jennifer D. Damian;
Observator: Halici Eugen;
AS Ghenci - AS Căpleni
Arbitri: Simon Elek, Şerban Ovidiu, Zsigrai Cătălin;
Observator: Neichi Ioan;
Stăruinţa Berveni - Recolta Sanislău
Arbitri: Raţ Sebastian, Raţ Sebastian jr., Hepcal Marius;
Observator: Vigu Iosif;
Real Andrid stă.

Program Liga 5, Seria A, etapa 3:
Sâmbătă, 22 septembrie (17:00):
Olimpia Domăneşti - Vulturii Santău
Arbitri: Bogdan Răzvan, Popescu Tudor, Sician Mihai;
Observator: Iuhas Ioan;

Duminică, 23 septembrie:
Olimpia Căuaş - Platanul Marna (ora 15:00)
Arbitri: Petruţ Sebastian, Căliman Patrick, Dănuţ Mihuţ;
Observator: Mândreanu Remus;
Speranța Bogdand - Gloria Moftinu Mare (ora 17:00)
Arbitri: Kovacs Attila, Socaci Simina, Bilţ Ionuţ;
Observator: Schwarcz Oscar;
Olimpia MCMXXI Satu Mare - Termala Dindeşti (ora 17:30)
Arbitri: Pop Rareş, Orha Dan, Mihali Darius;
Observator: Kalmar Iosif;
Kneho Urziceni - Dacia Supur (amânat)

Program Liga 5, Seria B, etapa 3:
Duminică, 23 septembrie:
CSM Satu Mare II - Ugocea Porumbeşti (ora 14:30)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Orha Dan, Mihali Darius;
Observator: Kegyes Adalbert;
Vointa Turț - Codreana Homoroade (ora 15:00)
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Stoica Viorel;
Viitorul Viile Satu Mare - Cetate 800 Ardud (ora 17:00)
Arbitri: Chiorean George, Szakacs Zsolt, Marian Beniamin;
Observator: Racolţa Vasile;
Unirea Bercu - Recolta Dorolț II (ora 17:00)
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Pop Paul Adelin, Lukacs Levente;
Observator: Mandi Attila;
Prietenia Crucişor - ACS Turulung (ora 17:30)
Arbitri: Bogdan Răzvan, Batori Patrick, Ienei Matei;
Observator: Şuta Nicolae.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 21 Septembrie 2018 10:46

Lasă un comentariu

energy kardio club iunie 2019

Rezultate și clasamente fotbal județean

  1. L 4A
  2. L 4B
  3. L 4C
  4. Liga 5A
  5. Liga 5B
Team
Played Points
1 Talna Oraşu Nou 22 60
2 Energia Negreşti 22 60
3 Speranța Halmeu 20 39
4 Turul Micula 20 37
5 Victoria Apa 22 33
6 AS Livada 22 30
7 Dacia Medieşu Aurit 21 28
8 Venus Dumbrava 21 21
9 Voinţa Lazuri 21 20
10 Someşul Odoreu 20 19
11 Sportul Botiz 21 14
12 Egri Sasok Agriş 20 4
Team
Played Points
1 CSM Satu Mare 21 63
2 Ştiinţa Beltiug 21 46
3 Crasna Moftinu Mic 21 44
4 Recolta Dorolţ 21 41
5 Luceafărul Decebal 18 37
6 Voinţa Babţa 19 37
7 Unirea Păulești 20 24
8 Someşul Oar 22 24
9 Cetate Ardud 21 22
10 Viitorul Vetiş 21 13
11 Voinţa Doba 19 9
12 Atletic Craidorolț 22 3
Team
Played Points
1 AS Căpleni 23 60
2 CSM Victoria Carei 23 58
3 Fortuna Căpleni 23 47
4 Schamagosch Ciumeşti 22 46
5 Frohlich Foieni 23 36
6 Real Andrid 23 34
7 Schwaben Kalmandi Cămin 23 28
8 Recolta Sanislău 23 28
9 Unirea Pişcolt 23 24
10 AS Ghenci 23 22
11 Stăruinţa Berveni 23 20
12 Viitorul Lucaceni 23 18
13 Victoria Tiream 23 6
Team
Played Points
1 Olimpia MCMXXI Satu Mare 18 54
2 Olimpia Căuaş 18 31
3 Vulturii Santău 2013 18 29
4 Kneho Urziceni 18 29
5 Gloria Moftinu Mare 18 29
6 Platanul Marna 18 29
7 Termala Dindești 18 28
8 Olimpia Domăneşti 18 17
9 Speranța Bogdand 18 11
10 Dacia Supur 18 3
Team
Played Points
1 Voinţa Turţ 18 47
2 Unirea Bercu 18 34
3 Ugocea Porumbeşti 16 27
4 Codreana Homoroade 16 26
5 Prietenia Crucişor 15 25
6 Recolta Dorolț II 17 22
7 Viile Satu Mare 15 16
8 ACS Turulung 17 16
9 CSM Satu Mare II 15 15
10 Cetate Ardud 17 10

global

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii