Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga 4 | Programul și oficialii delegați la meciurile etapei a XVI-a din cele două serii

Evaluaţi acest articol
(10 voturi)

În weekend sunt programate meciurile etapei a XVI-a din cele două serii, etapă ce oferă meciuri interesante iubitorilor de fotbal din județul Satu Mare.

Liderul Seriei A, Unirea Păuleşti primește vizita ocupantei locului șase, Speranța Halmeu, iar Dacia Medieşu Aurit (locul 2) are meci greu pe terenul Victoriei Apa (locul 9).
În Seria B, liderul Real Andrid joacă în deplasare la Schamagosch Ciumeşti (locul 9), ocupanta locului doi, Viitorul Lucăceni primește vizita celor de la Unirea Pişcolt (locul 5), iar Fortuna Căpleni (locul 3) are meci ușor cu lanterna roșie, AS Ghenci.

Program Liga 4, Seria A, etapa a XVI-a:
Sâmbătă, 14 aprilie:
CS Someşul Oar - Venus Dumbrava (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Neichi Sergiu, Orha Dan, Pop Emanuel;
Observator: Pataki Zoltan;

Duminică, 15 aprilie:
Unirea Păuleşti - Speranța Halmeu (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Rad Bogdan, Miron Ciprian, Roșu Florin;
Observator: Halici Eugen;

Atletic Craidorolț - AS Livada (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Bathory Ștefan, Pop Cristian, Bonțidean Daniel;
Observator: Vigu Iosif;

Voinţa Lazuri - Viitorul Vetiş (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Iuhas Ioan;

AS CS Cetate Ardud (Mădăras) - Sportul Botiz (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Girați Cristian, Sician Mihai, Miclăuș Răzvan;
Observator: Chioreanu Radu;

Victoria Apa - Dacia Medieşu Aurit (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Raț Sebastian, Zsigrai Cătălin, Boroș Alex;
Observator: Ziman Cornel;

Viitorul Viile Satu Mare - Someşul Odoreu (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Chiorean George, Moisa Florin, Vass Mark;
Observator: Turtureanu Ioan;

Program Liga 4, Seria B, etapa a XVI-a:
Sâmbătă, 14 aprilie:
Stăruinţa Berveni - Victoria Tiream (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Peneghi Șerban, Kopriva Tamas, Toth Kristian;
Observator: Torok Zoltan;

Fortuna Căpleni - AS Ghenci (ora 15:30 și 17:30)
Arbitri: Bathory Ștefan, Nagy Szabolcs, Jennifer D. Damian;
Observator: Cseh Sandor;

Duminică, 15 aprilie:
Recolta Sanislău - Schwaben Kalmandi Cămin (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Chiș Florin, Ciceu Marian, Juhasz Tibor;
Observator: Kegyes Tiberiu;

Frohlich Foieni - AS Căpleni (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Peter Alin, Ilieș Andrei, Ardelean Vlad;
Observator: Morar Nicolae;

Olimpia Domăneşti - Vulturii Santău 2013 (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Pop Rareș, Coman Marius, Petruț Sebastian;
Observator: Borz Ionel;

Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Reday Arpad, Schwartzkopf Zsolt;
Observator: Petz Istvan;

Viitorul Lucăceni - Unirea Pişcolt (ora 15:00 și 17:00)
Arbitri: Rebegea Ciprian, Ciocoi Marian, Sășăgean Norberrt;
Observator: Năstruț Liviu;

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Sâmbătă, 14 Aprilie 2018 20:17

Lasă un comentariu

energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 17 40
2 Dacia Medieşu Aurit 17 34
3 AS Livada 16 33
4 Someşul Oar 16 32
5 Viitorul Vetiş 16 25
6 Speranța Halmeu 17 24
7 Sportul Botiz 16 23
8 Șoimii Mădăras 14 21
9 Victoria Apa 17 21
10 Viile Satu Mare 16 19
11 Venus Dumbrava 17 17
12 Voinţa Lazuri 17 15
13 Atletic Craidorolț 16 12
14 Someşul Odoreu 16 12
Team
Played Points
1 Real Andrid 16 36
2 Viitorul Lucaceni 17 32
3 Fortuna Căpleni 16 31
4 Unirea Pişcolt 17 27
5 Victoria Tiream 17 26
6 Frohlich Foieni 17 25
7 AS Căpleni 16 23
8 Schamagosch Ciumeşti 17 22
9 Recolta Sanislău 17 21
10 Schwaben Kalmandi Cămin 16 20
11 Olimpia Domăneşti 17 19
12 Stăruinţa Berveni 17 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 15 40
2 Cetate Ardud 16 38
3 Speranța Bogdand 15 27
4 Platanul Marna 16 25
5 Kneho Urziceni 14 24
6 Prietenia Crucişor 16 23
7 Olimpia Căuaş 16 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Gloria Moftinu Mare 14 18
11 Ugocea Porumbeşti 13 17
12 Egri Sasok Agriş 16 17
13 Unirea Bercu 16 16
14 Recolta Turulung 15 12
15 Dacia Supur 15 9