Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Liga a IV-a ELITE

  1. CLASAMENT
  2. REZULTATE
  3. ETAPA URMĂTOARE
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Energia Negreşti 20 15 3 2 52 19 30 18 48
2 Crasna Moftinu Mic 20 14 5 1 50 13 24 23 47
3 Ştiinţa Beltiug 19 13 2 4 56 35 22 19 41
4 Talna Oraşu Nou 18 11 1 6 55 25 18 16 34
5 CSM Victoria Carei 19 10 2 7 40 26 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 20 8 6 6 42 26 19 11 30
7 Voinţa Babţa 20 8 2 10 49 48 16 10 26
8 Turul Micula 19 6 7 6 50 35 16 9 25
9 Voinţa Doba 20 4 1 15 33 75 10 3 13
10 FC Certeze 19 2 2 15 18 79 4 4 8
11 Dari Lipău 20 0 1 19 10 74 0 1 1
Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend Foto: Sportul Sătmărean

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

Sâmbătă și duminică sunt programate meciurile etapei a XIX-a din liga de elită a fotbalului județean sătmărean, respectiv jocurile etapei a XXII-a din cele două serii ale ligii a IV-a și a V-a.

Program Liga 4 Elite, etapa 19:

Sâmbătă, 26 mai:

Recolta Dorolţ - CSM Victoria Carei 14,00 / 16,00
Arbitri: Pop Emanuel, Pop Cristian, Tăbăcaru Sergiu;
Observator: Pataki Zoltan;

Energia Negreşti - Ştiinţa Beltiug 11:00 / 13:00
Arbitri: SJ, SJ, SJ;
Observator: Por Constantin;

Duminică, 27 mai:

Voinţa Babţa - Crasna Moftinu Mic 16:00 / 18:00
Arbitri: Chiş Florin, Juhasz Tibor, Peter Alin;
Observator: Niţă Gheorghe;

ACS Voinţa Doba - Talna Oraşu Nou
Arbitri: Peneghi Şerban, Kopriva Zsolt, Kopriva Tamas;
Observator: Kegyes Tibor;
Dari Lipău 0 - 3 FC Certeze (masa verde)

Turul Micula stă.

 

Program Liga 4, Seria A, etapa 22:

Sâmbătă, 26 mai:

Unirea Păuleşti - Viitorul Vetiş 15:00 / 17:00
Arbitri: Bathory Ştefan, Man Cătălin, Kovacs Attila;
Observator: Pintea Mircea;

Dacia Medieşu Aurit - Atletic Craidorolț 16:00 / 18:00
Arbitri: Bogdan Răzvan, Orha Dan, Szucs Nicolas;
Observator: Rus Gavril;

CS Someşul Oar - Voinţa Lazuri 16:00 / 18:00
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Bărbuş Stejerel, Popescu Tudor;
Observator: Dumitraş Gheorghe;

Duminică, 27 mai:

Victoria Apa - Sportul Botiz 16:00 / 18:00
Arbitri: Simon Elek, Popescu Tudor, Szabo Andrei;
Observator: Turtureanu Ioan;

Venus Dumbrava - Speranța Halmeu 16:00 / 18:00
Arbitri: Mihai Marius, Miclăuş Răzvan, Estan Alex;
Observator: Iuhas Ioan;

AS Livada - Viitorul Viile Satu Mare (teren Agriş) 16:00 / 18:00
Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Dragoş Bogdan;
Observator: Năstruţ Liviu;

Someşul Odoreu - AS CS Cetate Ardud (Mădăras) amânat

 

Program Liga 4, Seria B, etapa 22:

Sâmbătă, 26 mai:

Fortuna Căpleni - Frohlich Foieni, 14:00 / 16:00
Arbitri: Simon Elek, Ghencian Marius, Ciocoi Marian;
Observator: Halici Eugen;

Schamagosch Ciumeşti - Vulturii Santău 2013 16:00 / 18:00
Arbitri: Dragoş Bogdan, Ardelean Vlad, Roşu Cătălin;
Observator: Torok Zoltan;

Duminică, 27 mai:

Real Andrid - Recolta Sanislău 16,00 / 18,00
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Jennifer D. Damian, Zsigrai Cătălin Marina;
Observator: Pataki Zoltan;

Stăruinţa Berveni - AS Căpleni 16,00 / 18,00
Arbitri: Mandi Attila, Man Cătălin, Căliman Patrick
Observator: Gherasim Alexandru

Unirea Pişcolt - Olimpia Domăneşti 16,00 / 18,00
Arbitri: Hariş Armin, Bumbuc Marius, Bor Alberto;
Observator: Borz Ionel;

Schwaben Kalmandi Cămin - Viitorul Lucăceni 16,00 / 18,00
Arbitri: Bathory Ştefan, Bonţidean Daniel, Nagy Szabolcs;
Observator: Cseh Şandor;

AS Ghenci - Victoria Tiream, amânat

 

Program Liga 5, etapa 22:

Sâmbătă, 26 mai:

Egri Sasok Agriş - ACS Turulung 18,30
Arbitri: MM, MM, MM
Observator: Lizak Paul;

Duminică, 27 mai:

Gloria Moftinu Mare - Luceafărul Decebal, ora 14:00
Arbitri: Merkly Csaba, Sas Bogdan, Hepcal Andrei;
Observator: Chioreanu Radu;

Kneho Urziceni - Codreana Homoroade 18,00
Arbitri: Chiorean George, Szakacs Zsolt, Marian Benjamin;
Observator: Maier Alexandru;

Recolta Dorolț II - Platanul Marna 18,00
Arbitri: Coman Marius, Pop Paul, Şerban Ovidiu;
Observator: Stoica Viorel;

AS CS Cetate Ardud II - Dacia Supur 18,00
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Dorca Marcel;

Ugocea Porumbeşti - Prietenia Crucişor / ora 18,00
Arbitri: Petruţ Sebastian, Cherecheş Vasile, Sician Gabriel;
Observator: Şuta Nicolae;

Olimpia Căuaş - Speranța Bogdand / ora 18,00
Arbitri: Rad Bogdan, Sălăgean Norbert, Moisa Florin;
Observator: Papp Ioan;

Unirea Bercu stă.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ultima modificare Vineri, 25 Mai 2018 10:04

Lasă un comentariu

energykardioclubiunie

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Energia Negreşti 20 15 3 2 52 19 30 18 48
2 Crasna Moftinu Mic 20 14 5 1 50 13 24 23 47
3 Ştiinţa Beltiug 19 13 2 4 56 35 22 19 41
4 Talna Oraşu Nou 18 11 1 6 55 25 18 16 34
5 CSM Victoria Carei 19 10 2 7 40 26 19 13 32
6 Recolta Dorolţ 20 8 6 6 42 26 19 11 30
7 Voinţa Babţa 20 8 2 10 49 48 16 10 26
8 Turul Micula 19 6 7 6 50 35 16 9 25
9 Voinţa Doba 20 4 1 15 33 75 10 3 13
10 FC Certeze 19 2 2 15 18 79 4 4 8
11 Dari Lipău 20 0 1 19 10 74 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 25 64
2 Dacia Medieşu Aurit 25 52
3 Someşul Oar 23 50
4 Viitorul Vetiş 23 37
5 Speranța Halmeu 25 37
6 AS Livada 24 37
7 Victoria Apa 24 31
8 Atletic Craidorolț 24 31
9 Sportul Botiz 24 30
10 Șoimii Mădăras 22 29
11 Venus Dumbrava 25 26
12 Voinţa Lazuri 25 23
13 Viile Satu Mare 24 22
14 Someşul Odoreu 23 14
Team
Played Points
1 Real Andrid 24 52
2 Viitorul Lucaceni 25 47
3 AS Căpleni 24 45
4 Frohlich Foieni 25 42
5 Schamagosch Ciumeşti 25 41
6 Unirea Pişcolt 24 41
7 Fortuna Căpleni 23 37
8 Victoria Tiream 24 36
9 Schwaben Kalmandi Cămin 24 31
10 Recolta Sanislău 25 26
11 Stăruinţa Berveni 25 22
12 Vulturii Santău 2013 21 21
13 Olimpia Domăneşti 24 21
14 AS Ghenci 23 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 22 59
2 Cetate Ardud 23 52
3 Recolta Dorolț II - Dara 23 39
4 Platanul Marna 23 37
5 Prietenia Crucişor 23 36
6 Kneho Urziceni 20 35
7 Codreana Homoroade 20 32
8 Olimpia Căuaş 22 30
9 Speranța Bogdand 21 27
10 Unirea Bercu 23 27
11 Egri Sasok Agriş 21 26
12 Ugocea Porumbeşti 20 21
13 Gloria Moftinu Mare 23 21
14 Recolta Turulung 22 18
15 Dacia Supur 22 9

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii