banner energy kardio club

Pauza competițională și schimbările din ultimele săptămâni de la CSM-ul sătmărean par să nu fi adus nimic nou la echipă, care continuă linia începutului de sezon cu înfrângeri pe linie și cel puțin 4 goluri încasate… În schimb, Bogdan Lobonț s-a declarat mulțumit de noile achiziții (doar el a adus jucătorii :)) și le-a dat notă de trecere. Se pare că în opinia lui, acesta ar fi nivelul la Satu Mare…

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

După pauza competițională prilejuită de fereastra FIFA pentru disputarea meciurilor internaționale, Liga 2 a revenit cu meciurile etapei a șasea.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

După pauza competițională prilejuită de fereastra FIFA pentru disputarea meciurilor internaționale,.Liga 2 revine astăzi cu primele meciuri ale etapei a șasea.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Pauza competițională din liga secundă a adus multe schimbări la echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare, atîâ pe banca tehnică, cât și în lotul de jucători.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Rezultatele slabe din startul sezonului de liga a doua au dus la schimbări la echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Rezultatele slabe din startul sezonului de liga a doua au dus la schimbări la echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

În pauza competițională din liga secundă, pe lângă schimbările de pe banca tehnică și din lotul de jucători, echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare s-a deplasat astăzi în Ungaria pentru un meci amical cu echipa din prima ligă maghiară Nyíregyháza Spartacus FC.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Rezultatele slabe din startul sezonului de liga a doua au dus la schimbări la echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Cinci etape s-au scurs din sezonul regular în Liga 2, programate pe durata lunii august, astfel că revine rubrica cu nominalizările remarcaților ca o bornă intermediară după startul ediției. În primul 11 al lunii august se regăsește și sătmăreanul Angelo Cocian, care are un început foarte bun de sezon și se află în topul marcatorilor, cu 4 goluri marcate.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Rezultatele slabe din startul sezonului de liga a doua au dus la schimbări la echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Rezultatele slabe din startul sezonului de liga a doua au dus la schimbări la echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

CSM Olimpia Satu Mare se întoarce fără puncte și de la Sfântu Gheorghe, după ce a bifat a cincea înfrângere consecutivă din acest sezon competițional. Covăsnenii s-au impus grație golului marcat de Dimitri Oberlin în debutul reprizei secunde.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Sâmbătă, 30 august, începe etapa a cincea a sezonului de Liga 2, nu mai puțin de opt jocuri fiind programate în această zi, printre care și duelul de la Sfântu Gheorghe dintre Sepsi OSK și CSM Olimpia Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Nici despărțirea de Alexandru Botoș pare că nu a produs ”șocul” de care avea nevoie echipa CSM-ului sătmărean, iar astăzi, în play-off-ul Cupei României, a pierdut fără drept de apel duelul de pe teren propriu cu CSM Slatina.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Pe parcursul a trei zile, 26, 27 și 28 august, sunt programate cele 16 partide contând pentru play-off-ul Cupei României, ultima fază înaintea grupelor, CSM-ul sătmărean urmând să joace pe teren propriu cu CSM Slatina.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

CSM Olimpia Satu Mare anunță încetarea relațiilor contractuale cu antrenorul Alexandru Botos.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

CSM Olimpia Satu Mare a pierdut astăzi duelul de pe teren propriu din cadrul etapei a patra cu Chinida Târgoviște și râmâne lanterna roșie a ligii secunde, fără puncte, cu cea mai slabă apărare și cu două meciuri grele în următoarele etape.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Duminică, la prânz, în ultimul joc al etapeia a patra din liga secundă, Chindia Târgoviște s-a impus cu scorul de 4-2 pe Stadionul Olimpia ”Daniel Prodan”, a bifat a doua victorie stagională și a urcat pe locul 8 în clasament.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Etapa a patra a sezonului de Liga 2 a început vineri cu victoria celor de la Sepsi OSK pe terenul sibienilor de la CSC 1599 Șelimbăr, sâmbătă s-au disputat alte nouă jocuri, iar astăzi, în ultimul joc al etapei, CSM-ul sătmărean a pierdut duelul cu Chindia Târgoviște, scor 2-4.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii