Ultima etapă programată în acest an din liga secundă a debutat vineri seară, la Sfântu Gheorghe, unde Sepsi OSK a învins cu 3-1 Concordia Chiajna și și-a asigurat locul pe podium până la reluarea campionatului, la finalul lunii februarie, iar astăzi, de la ora 11:00 s-au disputat alte opt partide.