banner energy kardio club

Liga 2 | CSM Olimpia Satu Mare joacă la Reșița în prima etapă din play-out

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Sâmbătă sunt programate primele meciuri din play-off-ul și play-out-ul ligii secunde, iar CSM Olimpia Satu Mare joacă, la fel ca în prima etapă a sezonului regular, în deplasare la Reșița.

Dacă în primul joc la revenirea în Liga 2, CSM-ul reșițean s-a impus la limită în fața sătmărenilor, de această dată CSM Olimpia Satu Mare, cu Cristian Pustai, noul director sportiv al echipei, merge la Reșița să obțină un rezultat pozitiv.

Toate jocurile din Grupa B a play-out-ului sunt programate de la ora 11:00.

 

Program | Play-Out | Grupa B | Etapa 1:

Sâmbătă, 21 martie (11:00):

  • Concordia Chiajna - CSC Dumbrăvița

  • CS Afumați - CSC Șelimbăr

  • FC Bacău – CS Tunari

  • CSM Reșița – CSM Olimpia Satu Mare

 

Clasament Play-Out | Grupa B:

1. CSM Reșița 33p

2. FC Bacău 33p

3. CS Afumați 30p

4. Concordia Chiajna 27p

5. CSC Dumbrăvița 25p

6. CSC Șelimbăr 20p

7. CS Tunari 16p

8. CSM Olimpia Satu Mare 14p

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii