Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Duminică la Viile Satu Mare se joacă cel mai interesant joc al etapei unde echipa gazdă, liderul seriei, va juca împotriva ocupantei locului II din serie, Dari Lipău. Toate meciurile din această etapă se vor juca de la ora 18:00, AJF Satu Mare delegând următorii arbitri și abservatori:

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, pe stadionul din Carei s-a jucat prima semifinală din cadrul Cupei României-faza județeană în care s-au întâlnit surpriza acestei ediții, AS Ghenci și liderul din liga de ”elită”, Luceafărul Decebal.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
UPDATE Finala dintre FC Olimpia Satu Mare și FCM Victoria 2008 Carei care va desemna campioana județului la juniori se va disputa marți, 09 iunie, ora 17,00 pe terenul din Carei.

Astăzi, pe stadionul din Carei s-au disputat semifinalele pentru desemnarea campioanei la juniori din fotbalul județean.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

A doua ediție a ”Cupei CBA 2015” s-a desfășurat în weekend la Satu Mare CS Atletik Satu Mare a organizat în weekend o competiție sportivă de minihandbal și handbal fete (categoria de vârstă 7 - 9 ani și categoria de vârstă 10 - 12 ani ), intitulată ”Cupa CBA 2015” - ediția a II - a.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă, 6 iunie de la ora 12.00, în fața Catedralei Romano-Catolice și duminică, 7 iunie, în incinta stațiunii termale din Tășnad,

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Liceul de Artă din Satu Mare a găzduit marți, 2 iunie „Cupa 1 Iunie”, competiție destinată micilor judoka de la cluburile: CSM Satu Mare, CS Unio și CS Fușle Security.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Astăzi, pe ternul din Vetiș s-a jucat meciul restant din etapa a XXIV-a, Liga a IV-a Elite în care Viitorul Vetiș a jucat contra celor de la Voința Doba.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Sâmbătă la sala de sport a Liceului Ortodox a avut loc ediția a II- a Cupei Sătmarului la Karate. Competiţia a fost organizată de CS Samuraiul Satu Mare cu sprijinul Primăriei şi Consiliului local Satu Mare, DJST Satu Mare, AJ Karate, sportivii înscriși la start fiind din Lazuri, Vetiș, Odoreu și din municipiul Satu Mare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Clubul Sportiv Municipal Oradea, Federația Română de Scrimă și Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Bihor a organizat în perioada 30-31 mai, la Oradea, a patra ediție a Memorialului “Cornelia Ille” la spadă pentru copii, cadeți și juniori.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
De zece ani, cu ocazia Zilelor Oraşului Satu Mare, se desfășoară concursul strong man, cu participare internațională, anul acesta la competiție înscriindu-se 8 sportivi din 5 țări (România, Ungaria, Ucraina, Serbia și Grecia).

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 17 40
2 Dacia Medieşu Aurit 17 34
3 AS Livada 16 33
4 Someşul Oar 16 32
5 Viitorul Vetiş 16 25
6 Speranța Halmeu 17 24
7 Sportul Botiz 16 23
8 Șoimii Mădăras 14 21
9 Victoria Apa 17 21
10 Viile Satu Mare 16 19
11 Venus Dumbrava 17 17
12 Voinţa Lazuri 17 15
13 Atletic Craidorolț 16 12
14 Someşul Odoreu 16 12
Team
Played Points
1 Real Andrid 16 36
2 Viitorul Lucaceni 17 32
3 Fortuna Căpleni 16 31
4 Unirea Pişcolt 17 27
5 Victoria Tiream 17 26
6 Frohlich Foieni 17 25
7 AS Căpleni 16 23
8 Schamagosch Ciumeşti 17 22
9 Recolta Sanislău 17 21
10 Schwaben Kalmandi Cămin 16 20
11 Olimpia Domăneşti 17 19
12 Stăruinţa Berveni 17 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 15 40
2 Cetate Ardud 16 38
3 Speranța Bogdand 15 27
4 Platanul Marna 16 25
5 Kneho Urziceni 14 24
6 Prietenia Crucişor 16 23
7 Olimpia Căuaş 16 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Gloria Moftinu Mare 14 18
11 Ugocea Porumbeşti 13 17
12 Egri Sasok Agriş 16 17
13 Unirea Bercu 16 16
14 Recolta Turulung 15 12
15 Dacia Supur 15 9