Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

În ședința Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare s-au discutat și analizat evenimentele disciplinare petrecute la meciurile din weekend-ul trecut.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Comisia de disciplină din cadrul AJF Satu Mare s-a întrunit marți seară pentru a analiza evenimentele disciplinare petrecute la jocurile din weekend-ul trecut.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Odată cu startul sezonului de primăvară al fotbalului județean sătmărean au început și nelipsitele scandaluri, înjurături, amenințări, toate acestea fiind ”condimentate” cu scuipături, ca de obicei...

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Teoretic, CS FC Olimpia 2010 Satu Mare există și scriptic încă face parte din echipele angrenate în sezonul 2017/2018 al Ligii a II-a, însă, echipa fanion a județului Satu Mare nu prea mai are jucători, bani nu are de mult timp, iar punctele acumulate pe teren în etapele disputate anul trecut au fost pierdute pe la Comisiile Federației Române de Fotbal în urma litigiilor pe care le are cu foştii jucători...

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ieri, în cadrul ședinței Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare, s-au discutat evenimentele disciplinare de la meciurile din weekend-ul trecut, fiind suspendați patru jucători, iar la trei meciuri Comisia a întors rezultatul înregistrat de pe teren.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Întrunită miercuri, 15 noiembrie 2017, Comisia de Disciplină și Etică a Federației Române de Fotbal a avut, din nou, pe ordinea de zi un dosar de executare drepturi financiare în care este implicat clubul Olimpia.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ieri, în cadrul ședinței Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare, s-au discutat evenimentele disciplinare de la meciurile din weekend-ul trecut și a avut loc ”audierea părţilor şi a oficialilor” implicați în evenimentele de la jocul dintre Unirea Păuleşti și Șoimii Mădăras (05.11.2017).

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Olimpia revine din nou săptămânal în fața Comisiei de Recurs a Federației Române de Fotbal și Camera Națională de Soluționare a Litigiilor cu cereri de chemare în judecată formulate de foști jucători carora nu li s-au achitat drepturile financiare.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Marți seară a avut loc o nouă ședință a Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare, ședință în care s-au discutat evenimentele disciplinare din weekend-ul trecut dar și din urmă cu o săptămână.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Ieri, în cadrul ședinței Comisiei de disciplină din cadrul AJF Satu Mare, au fost discutate evenimentele disciplinare de la meciurile din weekend.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 17 40
2 Dacia Medieşu Aurit 17 34
3 AS Livada 16 33
4 Someşul Oar 16 32
5 Viitorul Vetiş 16 25
6 Speranța Halmeu 17 24
7 Sportul Botiz 16 23
8 Șoimii Mădăras 14 21
9 Victoria Apa 17 21
10 Viile Satu Mare 16 19
11 Venus Dumbrava 17 17
12 Voinţa Lazuri 17 15
13 Atletic Craidorolț 16 12
14 Someşul Odoreu 16 12
Team
Played Points
1 Real Andrid 16 36
2 Viitorul Lucaceni 17 32
3 Fortuna Căpleni 16 31
4 Unirea Pişcolt 17 27
5 Victoria Tiream 17 26
6 Frohlich Foieni 17 25
7 AS Căpleni 16 23
8 Schamagosch Ciumeşti 17 22
9 Recolta Sanislău 17 21
10 Schwaben Kalmandi Cămin 16 20
11 Olimpia Domăneşti 17 19
12 Stăruinţa Berveni 17 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 15 40
2 Cetate Ardud 16 38
3 Speranța Bogdand 15 27
4 Platanul Marna 16 25
5 Kneho Urziceni 14 24
6 Prietenia Crucişor 16 23
7 Olimpia Căuaş 16 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Gloria Moftinu Mare 14 18
11 Ugocea Porumbeşti 13 17
12 Egri Sasok Agriş 16 17
13 Unirea Bercu 16 16
14 Recolta Turulung 15 12
15 Dacia Supur 15 9