Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fotbal Județean | Rezultatele înregistrate în weekend

Evaluaţi acest articol
(3 voturi)
Rezultatele înregistrate în acest weekend în cele trei campionate județene:
Liga a IV-a Elite, etapa a XXI-a:
Sâmbătă, 27 mai:
Luceafărul Decebal 1 - 2 Energia Negreşti
CSM Victoria Carei 2 - 2 Unirea 08 Tăşnad
Talna Oraşu Nou 3 - 5 Recolta Dorolț II
Duminică, 28 mai:
Crasna Moftinu Mic 6 - 1 ACS Voinţa Doba
Victoria Apa 2 - 4 Ştiinţa Beltiug
Viitorul Vetiş 1 - 8 Turul Micula

Liga a IV-a, Seria A, etapa a XIX-a:
Sâmbătă, 27 mai:
Someşul Oar 3 - 2 Dacia Medieşu Aurit
Duminică, 28 mai:
FC Certeze 7 - 0 Someşul Odoreu
Dari Lipău 3 - 0 Speranța Halmeu
AS Livada 5 - 1 Viile Satu Mare
Voinţa Lazuri 3 - 1 Unirea Păuleşti
Venus Dumbrava - Someşul Cărăşeu

Liga a IV-a, Seria B, etapa a XIX-a:
Vineri, 26 mai:
AS Căpleni 6 - 3 Olimpia Domăneşti
Sâmbătă, 27 mai:
Stăruinţa Berveni 2 - 2 Real Andrid
Duminică, 28 mai:
Recolta Sanislău 3 - 0 Frohlich Foieni
Fortuna Căpleni 3 - 0 Unirea Pişcolt
Voinţa Babţa 7 - 1 Vulturii Santău 2013
Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin

Liga a V-a, Seria A, etapa a XXI-a:
Duminică, 28 mai:
Crasna Craidorolţ 3 - 0 Chesi Hodod
Olimpia Căuaş - Dacia Supur
Victoria Tiream 3 - 0 Platanul Marna
Viitorul Lucaceni 2 - 1 AS Ghenci

Liga a V-a, Seria A, etapa a XXI-a:
Sâmbătă, 27 mai:
Egri Sasok Agriş 4 - 3 Prietenia Crucişor
Duminică, 28 mai:
Atletic Craidorolț 4 - 0 AS CS Cetate 2010 Ardud
Codreana Homoroade 7 - 9 Unirea Bercu
Recolta Dorolț III - Dara 8 - 1 Ugocea Porumbeşti

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Twitter
Valentin Păduraru

E-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Lasă un comentariu

energykardioclub7card

Clasamente fotbal județean

  1. ELITE
  2. Liga 4 A
  3. Liga 4 B
  4. Liga 5
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points Home Points Away Points
1 Crasna Moftinu Mic 11 10 1 0 36 6 18 13 31
2 Ştiinţa Beltiug 12 9 1 2 31 19 13 15 28
3 Talna Oraşu Nou 13 9 0 4 45 17 12 15 27
4 Energia Negreşti 11 8 1 2 26 13 15 10 25
5 CSM Victoria Carei 13 6 2 5 22 17 16 4 20
6 Turul Micula 12 5 3 4 38 19 10 8 18
7 Recolta Dorolţ 12 4 4 4 23 18 6 10 16
8 Voinţa Babţa 12 3 2 7 23 26 4 7 11
9 Voinţa Doba 11 2 1 8 18 40 4 3 7
10 FC Certeze 12 1 2 9 12 56 4 1 5
11 Dari Lipău 13 0 1 12 10 53 0 1 1
Team
Played Points
1 Unirea Păulești 17 40
2 Dacia Medieşu Aurit 17 34
3 AS Livada 16 33
4 Someşul Oar 16 32
5 Viitorul Vetiş 16 25
6 Speranța Halmeu 17 24
7 Sportul Botiz 16 23
8 Șoimii Mădăras 14 21
9 Victoria Apa 17 21
10 Viile Satu Mare 16 19
11 Venus Dumbrava 17 17
12 Voinţa Lazuri 17 15
13 Atletic Craidorolț 16 12
14 Someşul Odoreu 16 12
Team
Played Points
1 Real Andrid 16 36
2 Viitorul Lucaceni 17 32
3 Fortuna Căpleni 16 31
4 Unirea Pişcolt 17 27
5 Victoria Tiream 17 26
6 Frohlich Foieni 17 25
7 AS Căpleni 16 23
8 Schamagosch Ciumeşti 17 22
9 Recolta Sanislău 17 21
10 Schwaben Kalmandi Cămin 16 20
11 Olimpia Domăneşti 17 19
12 Stăruinţa Berveni 17 17
13 Vulturii Santău 2013 14 15
14 AS Ghenci 16 7
Team
Played Points
1 Luceafărul Decebal 15 40
2 Cetate Ardud 16 38
3 Speranța Bogdand 15 27
4 Platanul Marna 16 25
5 Kneho Urziceni 14 24
6 Prietenia Crucişor 16 23
7 Olimpia Căuaş 16 21
8 Recolta Dorolț II - Dara 15 20
9 Codreana Homoroade 12 19
10 Gloria Moftinu Mare 14 18
11 Ugocea Porumbeşti 13 17
12 Egri Sasok Agriş 16 17
13 Unirea Bercu 16 16
14 Recolta Turulung 15 12
15 Dacia Supur 15 9